d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Toode pole müügis
 >   > 
HR1889/70

Peenestav mahlapress Philips Viva Collection

Joo iga päev tervistavat mahla. Philipsi peenestav mahlapress on parim mahlategemise masin. Sellel aeglasel mahlapressil on XL-sisestamistoru, mis võimaldab mahla teha tervetest puuviljadest, köögiviljadest ja suurtest rohelistest lehtviljadest. Loputamiseks kulub kõigest 90 sekundit.

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Kommentaar

Tervist edendav rakendus, kust leiad maitsvate mahlade retsepte
Laadi alla meie tasuta Philipsi tervislike jookide rakendus. Sellest leiad maitsvaid retsepte ja inspiratsiooni; nii keha puhastavate kui ka energiarikaste jookide retsepte, aga ka juhiseid õhtuse rahustava joogi valmistamiseks. Lisatud ka üksikasjalik toitumisalane teave.

Eemaldatavad osad on nõudepesumasinas pestavad
Tänu unikaalsele kujule saab uue peenestava mahlapressi kiiresti kokku panna ja käivitada. Samuti on seda lihtne osadeks lahti võtta ja kiiresti puhastada. Kõiki eemaldatavaid osi võib nõudepesumasinas pesta, mistõttu on mahlapressi iga päev pärast kasutamist veelgi lihtsam puhastada.

Valmista mahla kõikidest lemmikpuuviljadest, sh granaatõunast
Vabasta puuviljadest ja köögiviljadest kuni 80% toiteainetest. Suurepärane aeglaselt toimiv mahlapress suurtest rohelistest lehtedest mahla valmistamiseks.

QuickClean koos lihtsasti puhastatava mikrosõelaga
Seadmes kasutatakse QuickClean tehnoloogiat, mis hõlmab ka lihtsasti puhastatavat mikrosõela. Kõiki osi saab lihtsasti eemaldada ja loputada.

Laia avaga 70 mm sisestamistoru
Säästa aega ja pressi mahla kiiremini. Selle mahlapressi puhul ei ole vaja enamikku puu- ja köögiviljadest tükeldada. Lihtsalt pane need 70mm XL-sisestamistorusse ja naudi iga päev energiat andvaid toiteaineid.

Tilgalukuga, et kapipealne oleks puhas
Tänu integreeritud tilgalukule püsib köögikapipealne puhas ja korras.