d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

 >   > 
731855037704

7.1 Peakomplekt Turtle Beach Stealth 700 (PlayStation 4)

75
Boonus

7.1 Peakomplekt Turtle Beach Stealth 700 (PlayStation 4)

Pikenda garantiid 2 aasta võrra
c
c

Personaalse järelmaksu limiidi nägemiseks logi sisse

Turtle Beach® Stealth 700 on uusimad tippklassi kõrvaklapid PlayStation 4 jaoks, mis hõlmab endas DTS Headphone:X® 7.1 ruumilist heli. Lisaks veel aktiivne mürasummutus ja Bluetoothiga ühendamisvõimalused läbi Turtle Beach Audio Hub rakenduse. Stealth 700 on täiesti uue modernse stiiliga ja toob sinuni ümbritseva helikogemuse ning mugavad suhtlemisvõimalused. Need on varustatud Turtle Beachi ülitundliku mikrofoniga, mille saab vaigistada lihtsalt üles keeramisega.

Lisainfo
Transport tuppa
0 - 3 tp 5 €
Tarne pakiautomaati
0 - 3 tp 2.99 €
Tarne kauplusesse
0 - 3 tp 0 €
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Saadavus kauplustes
  • Kommentaar
  • Lingid

Peakomplekt Turtle Beach Elite Pro

Peakomplekt Turtle Beach Elite Pro

731855020102

199.99 €

Kuumakse alates7 €

  • g
  • c

Lisa korvi

100% juhtmevaba
Koge kristallselget ja ilma segavate teguriteta mängu ja suhtlemist 100% juhtmevabalt oma PS4™ Pro või PS4™ mängukonsooliga.

Bluetooth ühendus
Ühenda STEALTH 700 oma nutitelefoni või tahvelarvutiga kasutades Bluetoothi ja uut Turtle Beach Audio Hub rakendust, millega saad kiiresti ka kohandada heliseadistusi. Lisaks saad sa mängimise ajal näiteks kuulata oma lemmiklaule ja vastata mugavalt kõnedele.

DTS Headphone:X® Surround Sound tehnoloogia
DTS Headphone:X® ruumilise heli tehnoloogia kasutad kolmemõõtmelist heli, et luua unikaalne 7.1-kanaline kogemus ja tuua sinuni mängude kõige kaasahaaravam heli. Sind viiakse otse sündmuste keskele, kus kuuled vastase laske oma ees, seljataga hiilivaid vaenlaseid, end kõrval sõitvaid konkurente või peakohal lendavaid lennukeid. See on tõeliselt nauditav helikogemus, mis viib iga su seikluse, lahingu või võidusõidu täiesti uutmoodi tasemele.

Sobib ka prillikandjatele
Uusim versioon Turtle Beachi ProSpecs™ Glasses Relief süsteemist hõlmab endas kahekordseid kõrvapatjade pehmendusi, mis on pehmemad just sellest kohast, mida läbib sinu prillide raam. See vähendab oluliselt prilliraami survet sinu peale ja suurendab oluliselt mugavust.

10-tunnine aku tööaeg
Taaslaetav aku on suuteline laadimata töötama kuni 10 tundi, mis tähendab, et sa oled varustatud suurepärase heliga ka pikemate mängusessioonide jaoks.

Dynamic Chat Boost™
Seda funktsiooni aktiveerides tõuseb märkimisväärselt sinu vestluste helitugevus, mis aitab sul intensiivsemate ülesannete korral kuulda oma meeskonnakaaslasi paremini ja viia kogu tiim võiduni.

Aktiivne mürasummutus
Turtle Beachi aktiivse mürasummutusega peakomplektid on kujundatud tagamaks täiusliku keskendumise mängule. Arenenud mürasummutusetehnoloogia suudab vaid nupuvajutusega lülitada sind välja ümbritsevast mürast. Naudi selget heli ja segavate teguriteta suhtlemist ning mitte midagi üleliigset.

Üleskeeratav mikrofon
Turtle Beachi legendaarne ülitundlik mikrofon on selle peakomplekti puhul esindatud täiesti uuel muuel. See suudab selgelt edastada sinu kõne ja tagab sinu käskluste kindla kohalejõudmise. Mikrofoni üle keerates on see automaatselt vaigistatud.

Oma kõne monitoorimine
Lihtsalt kõnele, ilma et peaksid karjuma. Tänu võimalusele kuulda enda häält kõrvaklappidest saad sa alati vältida liigset hääletugevust.

Superhuman Hearing™
Superhuman Hearing™ helisätetega on sul kindel eelis vastaste ees - sa kuuled paremini kõiki olulisi helisid, nende hiilivaid samme, relvade laadimisi ning lähenevaid sõidukeid koos abivägedega. Olulistes lahingutes loeb iga sekund ja selle jooksul tehtav otsus ning nüüd on sul nende otsuste vastu võtmiseks rohkem informatsiooni, mis on edu saladus.