Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: HX9954/57

Elektriline hambahari Philips Sonicare DiamondClean Smart koos äpiga

DiamondClean Smart tagab ülima puhtuse. Reaalajas tagasiside ja personaalsed juhised aitavad kaasa tervete ja valgete hammaste, tervete igemete ja väske hingeõhu saavutamisele. See ei ole lihtsalt hambahari, vaid kogu suu hooldamise lahendus.

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Kokkusobivad tooted
  • Kommentaar
  • Lingid

Põhjaliku puhtuse tagamiseks eemaldab kuni 10x rohkem kattu*
Klõpsa ülima puhtuse kogemiseks külge Premium Plaque Control’iga harjapea. Pehmete ja painduvate külgedega harjased jälgivad iga hamba kuju, et tagada 4x parem pinnakontakt*** ja eemaldada raskesti ligipääsetavatest piirkondadest kuni 10x rohkem kattu*.

Kuni 7× tervemad igemed* kõigest kahe nädalaga
Igemete tervise parandamiseks klõpsa külge Premium Gum Care’i harjapea. Selle väiksem suurus ja igemepiirile suunatud harjased võimaldavad igemehaigusi põhjustavat igemepiiri õrnalt kuid tõhusalt puhastada. On kliiniliselt tõestatud, et see tagab kuni 100% vähem igemepõletikku* ja kuni 7x tervemad igemed kõigest kahe nädalaga.*

Eemaldab pinnalt kuni 100% rohkem plekke** kõigest kolme päevaga
Plekkide eemaldamiseks ja valgema naeratuse saamiseks klõpsa külge Premium White harjapea. Keskosas tihedalt paiknevad harjased eemaldavad plekke; on kliiniliselt tõestatud, et see eemaldab kuni 100% rohkem plekke kõigest kolme päevaga.**

Naudi kauakestvat värsket hingeõhku
Ebameeldivat lõhna põhjustavate bakterite keelepooridest mugavalt eemaldamiseks klõpsa külge TongueCare+ keelehari. Selle 240 spetsiaalselt joondatud mikroharjast tungivad kõikide keelepooride ja -vagude vahele, et eemaldada halba hingeõhku põhjustavad bakterid ja toidujäägid. Suurepäraselt puhta tulemuse ja värske hingeõhu saavutamiseks kasuta koos meie antibakteriaalse BreathRx keelespreiga.

Hakka probleemsete piirkondade eest paremini hoolitsema
Kas hambaarst on pööranud tähelepanu mõnele probleemsele piirkonnale? Toome need esile Sinu äpisisesel 3D-suukaardil ning tuletame neid Sulle meelde, et nendele erilist tähelepanu pööraksid.

Jälgib kohti, mida oled harjanud; toob esile kohad, mis on jäänud harjamata
Tänu meie nutikale asukohaandurile tead alati, kust oled harjanud ja kust mitte. Philips Sonicare’i äpi reaalajas jälgimine annab teada, kui hambad on põhjalikult puhastatud ja õpetab Sind paremini ja läbimõeldumalt harjama.

Juhendab vähem hõõruma
Elektroonilise hambaharjaga võid kogu töö harjale usaldada. Oleme käepideme sisse ehitanud hõõrumisanduri, mis tuletab pidevalt meelde vajadust vähem hõõruda. Seeläbi saad oma tehnikat täiustada ning harjata õrnemalt ja tõhusamalt.

Harjapead valivad automaatselt optimaalsed seaded
Mõtled, millist režiimi ja intensiivust peaksid kasutama? Enam ei ole vaja pead vaevata. Harjapeas olev mikrokiip annab DiamondClean Smart’ile teada, millist režiimi kasutad. Seega, kui klõpsad külge näiteks igemete eest hoolitsemise harjapea, oskab hambahari valida optimaalse režiimi ja intensiivsuse, et Sinu igemete eest õrnalt kuid tõhusalt hoolitseda. Sul tuleb ainult toitenuppu vajutada.

Veendu, et kasutaksid oma harjapead maksimaalselt
Harjapead kuluvad aja jooksul ära, seejärel ei eemalda nad enam tõhusalt kattu. Nutika harjapea tuvastusega ei lähe kunagi meelest, millal tuleb harjapead vahetada. Hambahari jälgib, kui pikalt ja kui tugevalt oled iga harjapeaga harjanud, ning teavitab, millal on aeg vahetada. Saad oma harjapea kasutusiga jälgida ka Philips Sonicare’i rakenduses, kus saad tellida ka asendusosi, et need kunagi otsa ei saaks.

Vali 5 režiimi ja 3 intensiivsuse seadistuse vahel
DiamondClean Smart’il on erinevate harjamisvajaduste jaoks viis režiimi: režiim Clean silmapaistva igapäevase puhtuse tagamiseks, White+ plekkide eemaldamiseks, Deep Clean+ kosutavaks sügavpuhastuseks, Gum Health igemete õrnaks, kuid tõhusaks puhastamiseks ja Tongue Care keele täiuslikuks puhastamiseks. See lahustab keele pinnal olevad toidujäägid ja eemaldab halba hingeõhku põhjustavad bakterid. Kolm intensiivsust lasevad valida kõrgema seadistuse jõulisemaks puhastamiseks ja madalama seadistuse tundlikuma suu puhul.

Annab märku, kui vajutad liiga tugevalt
Sa ei pruugi liiga tugevasti harjamist ise märgata, kuid DiamondClean Smart märkab seda kindlasti. Liiga tugevasti harjates hakkab käepideme otsas olev valgusrõngas vilkuma. Selle meeldetuletuse eesmärk on avaldatavat jõudu vähendada ja lasta harjapeal töö ära teha. Seitse inimest kümnest leidsid, et see funktsioon aitas neil hambaid paremini harjama õppida.

Suunab 100% ulatuse tagamiseks tagasi harjamata piirkondadesse
Kui Sul peaks hambaid harjates mõni koht harjamata jääma, annab rakenduse TouchUp funktsioon sellest märku. Siis saad teist korda pesta ning olla kindel, et Sinu hambad on iga kord täiesti puhtad.

Lihtne ja stiilne laadimine – kodus ja võõrsil
Ühe täislaadimisega saad seadet kaks nädalat regulaarselt kasutada. Siiski, kui reisimise ajal peaks aku tühjenema, on luksuslik USB-reisivutlar teise laadija eest. Aseta hambahari vutlarisse ning ühenda kas sülearvutiga või seinapistikusse. Kodus laadimiseks lihtsalt aseta hambahari nägusasse laadimisklaasi; see lisab vannitoale stiilsust ning lisaks saab seda ka loputusklaasina kasutada.