d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

 >   > 
6958265149313

Droon DJI Spark Fly More Combo


Personaalse järelmaksu limiidi nägemiseks logi sisse

Spark on DJI uus mini droon, millele lisatud kõik DJI põhilised tehnoloogiad, et saaksid jäädvustada momendi millal iganes sa seda soovid. Mitmed juhtimisvõimalused ning hämmastavalt hea kvaliteediga videod ja pildid, võimaldavad sul ära kasutada oma loomingulist poolt maksimaalselt.

Fly More Comboga saad juhtpuldi, lisaaku, propellerikaitsmed, akude välise laadija ning õlakoti.

Lisainfo
Toode on saadaval jaekauplustes üksikutes kogustes.

Saadavus kauplustes

  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Saadavus kauplustes
  • Kommentaar
  • Lingid

Kiirelt lendu
Tänu FaceAware tehnoloogiale, tõuseb Spark lendu sinu käelt kui tunneb ära sinu näo.1 Nii läheb lennu alustamiseks vaid mõned sekundid.

Lihtne juhtida

Loo erakordseid fotosid, kasutades selleks käemärke, mitte pulti ega muid seadmeid.

Lihtne ja uuenduslik

Erinevad juhtmisvõimalused ning uuenduslikud meetmed aitavad sul luua kauneid õhufotosid ja videoid kõigest mõne puudutusega.

Jälgi objekti

ActiveTrack tehnoloogia võimaldab droonil ära tunda erinevad objektid ning jälgida neid ka siis kui need alustavad liikumist, liikudes ise samal ajal kaasa.

Selged pildid

Sparki 2-teljeline mehaaniline gimbal ja UltraSmooth tehnoloogia vähendavad drastiliselt värinat ja tagavad stabiilsed ning detailsed jäädvustused.

Rohkem detaile

Väike ja kompaktne kaamera on varustatud 1/2.3-tollise CMOS sensoriga mistõttu on video stabiilne ka kõrge 1080p resolutsiooni juures. Valgustundlik sensor tähendab ka seda, et jäädvustatud värvid on võimalikult täpsed.

Suurem teadlikkus

FlightAutonomy süsteem, mis koosneb põhikaamerast, VPS ja 3D tunnetuse süsteemist, kaheribalisest GPSist, kõrge täpsusega mõõtesüsteemist ning 24-st tuumast, võimaldab Spark droonil suurima täpsusega hõljuda koostöös VPS süsteemiga kuni 30 m kõrgusel ning maanduda ohutult.

Muretu lend

Nagu kõik värskemad DJI droonid, suudab Spark lennata tagasi oma alguspunkti juhul kui GPS-signaal peaks kaduma. Kui aku hakkab tühjaks saama, ühendus kaob või vajutatakse Return to Home (RHT) nupp, lendab Spark tagasi alguspunkti, vältides tee peale jäävaid objekte.

Jõudlus ja kaitse

Spark kasutab suure võimsusega LiPo akut, et tagada optimaalne jõudlus. 12 nutikat kaitsefunktsiooni aitavad muuta sinu lennud ohutumaks. Lisaks ennustab aku järele jäänud lennuaega, andes sulle seeläbi infot millal peaksid hakkama maanduma.

1 - Propellerite kaitseümbrised on soovituslikud selle funktsiooni kasutamisel.