Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: SN658X01IE

Integreeritav nõudepesumasin Siemens / 13 nõudekomplekti

375
Boonus

Integreeritav nõudepesumasin Siemens / 13 nõudekomplekti

• VarioSpeed Plus tagab särava pesemis- ja kuivatamistulemuse kuni 66% lühema pesemisajaga
• Allalastavate taldrikutugede ja paindlike riiulitega varioFlex-korvid loovad vajaduse korral lisaruumi
• Nupuvajutusega käivitatav autoProgramme juhib kogu nõudepesuprotsessi, et tagada suurepärased tulemused
• Energiaklass A+++

Lisainfo
A+++
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Tarvikud
  • Kommentaar
  • Lingid
  • Energiamärgis

Tõhus, pika tööeaga ja vaikne – mootor iQdrive
Väiksem energiakulu samal võimsusel, lühikesed programmiajad parimate pesemistulemustega ja kõik programmid alati meeldivalt vaiksed – iQdrive-mootorile pole see mingi probleem. Ja lisaks kõigile neile eelistele on see ka praktiliselt kulumiskindel.

Eluaegne garantii veekahjustuste vastu – aquaStop®
AquaStop® kaitseb kõigi veekahjustuste eest olenemata sellest, kas tegemist on lekkiva vooliku või seadme ebahermeetilisusega. Siemens garanteerib ohutuse kogu seamde tööea jooksul.

Peseb optimaalsel viisil ühe lihtsa nupuvajutusega – autoProgramme
Kui vajutad autoProgramme nupule, aktiveeritakse andur aquaSensor, mis tuvastab vee mustusastme ning kohandab veekoguse ja temperatuuri sobivaks.

Kasuta ära nõudepesuvahendi omadused – dosageAssist
DosageAssist'i funktsioon kukutab nõudepesutableti otse väiksesse kaussi. Sihitud veejuga lahustab tableti kontrollitult ja kiiresti. Nii jaguneb pesuvahend ühtlaselt kogu masinas ja pesutulemus on alati optimaalne.

Kuivemad nõud – extraDry
Kui soovid pesta palju plastmassnõusid, peaksid valima funktsiooni extraDry. See kasutab kuivatamiseks kõrgemat temperatuuri ja pikendab kuivatusfaasi. Nii kuivatatakse kõik plastmassnõud optimaalselt.

Õrn, turvaline, puhas – glassCare-süsteem
GlassCare-süsteem – puhastab klaasid väga õrnalt tänu klaasikaitsetehnoloogiale, eriti õrnale pesuprogrammile ja soojusvahetile.

Suurem paindlikkus täitmisel – ülakorvi kõrgust saab reguleerida
Eri kõrgusega nõude paindlikuks laadimiseks on paljudel Siemensi nõudepesumasinatel reguleeritava kõrgusega ülemine korv. Pole oluline, kas panna üles kõrged klaasid või alla suured taldrikud, ülemise korvi kõrgust reguleerides saab hõlpsasti mahutada ka suuri nõusid.

Ülaosas õrn, allosas kõrgsurvega – intensiveZone
Kui aktiveeritakse funktsioon intensivZone, tõuseb veesurve pesemisel alakorvis kõigi programmide puhul. Sobib suurepäraselt väga mustade nõude jaoks. Ülakorvile programm ei mõju. Nii pestakse hapraid nõusid õrnalt nagu tavaliselt.

Hõlbustab täitmist
Korvi ülaosad on varustatud spetsiaalmehhanismiga. Korvi kõrgust saab kolmeastmeliselt reguleerida korvi alla vajutades. Seetõttu on seadme täitmine ja tühjendamine kergem, eriti suurte kastrulite või taldrikute korral.

Ülevaatlik ja hõlpsasti kasutatav – TFT-näidik
Uue suure eraldusvõimega TFT-ekraani abil on pesemine eriti lihtne. See annab kõikidest aktiveeritud programmiandmetest selgelt liigitatud ning kiire ja täpse ülevaate. Eraldi programmivalikud on mugavalt ja lihtsalt valitavad.

Projitseerib programmi oleku põrandale – timeLight
Uudne timeLight-funktsioon projitseerib köögipõrandale selgelt järelejäänud tööaja, programmi oleku ja võimalikud veateated. Sul on täielik kontroll.

Peseb ja kuivatab nõud kolm korda kiiremini – varioSpeed Plus
VarioSpeed Plus-nuppu vajutades lüheneb pesemisaeg kuni 66%*. Lühemat lõpetamiseni jäävat aega kuvatakse kohe ka näidikul. Tulemuseks on lühema ajaga alati optimaalselt puhtad ja kuivad nõud. *Ei kehti eelloputuse ja kiirprogrammi puhul.