d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Toode pole müügis

Lauaarvuti MSI Aegis X

916
Boonus

Lauaarvuti MSI Aegis X

Aegis X on erakordne relv, mis disainitud täiesti nullist ning loodud selleks, et pakkuda mänguritele midagi täiesti uut. Aegise puhul on kasutatud vaid parimaid komponente, mistõttu on see hämmastavalt võimekas ning sobib kasutamiseks tõelistele mänguritele.

Protsessor:
Intel® Core™ i7-6700K
Videokaart:
nVidia GeForce GTX 1080 8192 MB
Püsimälu/Operatiivmälu:
128 GB SSD; 2000 GB HDD; 16 GB RAM
Op.süsteem/Ühenduvus:
Win 10 Home 64bit; Bluetooth; WiFi; USB tüüp-C

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Kommentaar
  • Lingid

Lauaarvuti MSI Infinite X

Lauaarvuti MSI Infinite X

INFINITEX-8RE-042EU

  • g
  • c

Lisa korvi

Viimasepeal 6. generatsiooni Intel® Core™ i5 protsessor
Skylake on koodnimi 14 nm mikroarhitektuuriga 6. generatsiooni protsessoritele. See tarbib vähem voolu pakkudes parimat jõudlust.

Rohkem jõudu siis kui seda vajad
Aegis X südameks on Intel® Core™ K-seeria protsessor, mida saad ülekiirendada ilma keerulise tarkvara või arvuti korpuse avamiseta. Vaid üks vajutus Dragon-nupule arvuti esipaneelil muudab sisemuses peituva riistvara veelgi jõulisemaks. Kõik sinu mängud, toimingud ja protsessid oma veelgi sujuvamad ja kiiremad kui tavalises töörežiimis.

Tulevikuks valmis
VR-mängude ajastu on hoogu kogumas ja Aegis X valmistab selleks ette ka sind. See pakub sulle alati vajaminevat jõudlust, et saaksid muretult nautida tulevasi VR-kogemusi ning näha maailma enneolematul moel.

Eriline valgustus
Muuda Aegis X omanäoliseks spetsiaalse "Mystic Light" valgustuse abil. Vali endale värvipaletti seast sobiv valguse värv või kasuta mõnda eelseadistatud lahendust, kaasa arvatud valguse muutumine muusika rütmis.

Võta kaasa LAN party'le
Kasulik käepide on paigutatud Aegis X-i tagumisse osasse, et saaksid oma süsteemi mugavalt kaasas kanda.

Eraldatud toiteplokk
Aegis X-i toiteplokk on süsteemist eraldatud ning asub selle "jalas", et hoida süsteem paremini jahutatuna ka suure koormuse all.

Nahimic virtuaalne ruumiline heli
Spetsialiseerumine 3D helitöötluses ja paranduses lubab pakkuda hämmastava kvaliteediga virtuaalset 7.1 heli, mis loodud töötama standard heli- ja stereoseadmetega. See viib mängija täielikult sündmuste keskele ning lubab neil kuulda igat sammu, mööda vihisevat kuuli ja plahvatust.

Audio Boost 3
Et pakkuda selgeimat heli, kasutatakse Aegis X-s spetsiaalset võimendit nimega Audio Boost. Erinevusest saavad kõige paremini aru just need mängurid, kes kasutavad kõrvaklappe.

Silent Storm Cooling 2 PRO
Et saavutada Aegis X-i jõudlusest maksimum, on süsteem varustatud võimsa jahutusega, millel nimeks Silent Storm Cooling 2 PRO. Kahe eraldi kambri kasutamine, mis kumbki tegeleb individuaalselt erinevate komponentide jahutamisega, teeb Silent Storm Cooling 2 PRO disaini unikaalseks ning hoiab temperatuuri perfektselt kontrolli all.