Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: SN657X03TE

Integreeritav nõudepesumasin Siemens (14 nõudekomplekti)

358
Boonus

Integreeritav nõudepesumasin Siemens (14 nõudekomplekti)

• Innovaatiline Zeolith-tehnoloogia annab tulemuseks säravad nõud ja on eriti energiasäästlik
• VarioSpeed Plus tagab särava pesemis- ja kuivatamistulemuse kuni 66% lühema pesemisajaga
• EmotionLight valgustab mugavalt kogu masinat
• VarioFlex Pro korv koos puutepunktide ja varioDrawer Pro-ga tagavad mugavuse ja optimaalse paindlikkuse nõude seadmesse paigutamisel

Lisainfo
A+++
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Tarvikud
  • Arvustused 1
  • Energiamärgis

Zeolite®-kuivatus kuivatab tõhusalt
Tseoliitmineraalid imavad niiskust ja muundavad selle energiaks. Tänu mitmekülgsetele mineraalidele on kuivatusprotsess kiirem ja tõhusam.

Luugi mehaaniline lukustus
Luugi mehaaniline lukustus takistab luugi eksikombel avamist nõudepesu ajal.

AquaStop - Eluaegne garantii veekahjustuste vastu
AquaStop® kaitseb kõigi veekahjustuste eest olenemata sellest, kas tegemist on lekkiva vooliku või seadme ebahermeetilisusega. Siemens garanteerib ohutuse kogu seamde tööea jooksul.

DosageAssist - Kasuta ära nõudepesuvahendi omadused
DosageAssist'i funktsioon kukutab nõudepesutableti otse väiksesse kaussi. Sihitud veejuga lahustab tableti kontrollitult ja kiiresti. Nii jaguneb pesuvahend ühtlaselt kogu masinas ja pesutulemus on alati optimaalne.

AutoProgramme - Peseb optimaalsel viisil ühe lihtsa nupuvajutusega
Kui vajutad autoProgramme nupule, aktiveeritakse andur aquaSensor, mis tuvastab vee mustusastme ning kohandab veekoguse ja temperatuuri sobivaks.

Kohandatav ülakorv
Suurem paindlikkus täitmisel – ülakorvi kõrgust saab reguleerida.
Eri kõrgusega nõude paindlikuks laadimiseks on paljudel Siemensi nõudepesumasinatel reguleeritava kõrgusega ülemine korv. Pole oluline, kas panna üles kõrged klaasid või alla suured taldrikud, ülemise korvi kõrgust reguleerides saab hõlpsasti mahutada ka suuri nõusid.

iQdrive - Tõhus, pika tööeaga ja vaikne
Väiksem energiakulu samal võimsusel, lühikesed programmiajad parimate pesemistulemustega ja kõik programmid alati meeldivalt vaiksed – iQdrive-mootorile pole see mingi probleem. Ja lisaks kõigile neile eelistele on see ka praktiliselt kulumiskindel.

EmotionLight - Valgustab nõusid
Kaks LED-valgustit luugi ülemisel raamil levitavad seadmes nõudele meeldivat sinist või valget valgust. Valgus süttib luugi avamisel automaatselt ja kustub luugi sulgemisel uuesti.

RackMatic hõlbustab täitmist
Korvi ülaosad on varustatud spetsiaalmehhanismiga. Korvi kõrgust saab kolmeastmeliselt reguleerida korvi alla vajutades. Seetõttu on seadme täitmine ja tühjendamine kergem, eriti suurte kastrulite või taldrikute korral.

Alakorv VarioFlex Plus kohandatavate taldrikutugedega
Ruumi saab kohandada ja leida lisaruumi kogukatele nõudele – uus, kohandatavate taldrikutugedega korv varioFlex Plus.
Optimeeritud VarioFlex Plusi korvid pakuvad ülemises korvis 3 allakeeratava jaotatava resti ja 6 allakeeratava taldrikurestiga ning alumises korvis klaasihoidikutega paindlikku kõrgetasemelist laadimismugavust. Uus täiendus on suurendatud paindlikkusega alumise korvi esimesed allakeeratavad taldrikurestid, millest iga teise saab alla keerata. Nii saad nii pottide, pannide, klaaside, taldrikute ja söögiriistade kui ka sügavate kausside ja suuremate nõude laadimisel kõik restid vastavalt vajadusele alla keerata.

VarioSpeed Plus - Peseb ja kuivatab nõud kolm korda kiiremini
VarioSpeed Plus-nuppu vajutades lüheneb pesemisaeg kuni 66%*. Lühemat lõpetamiseni jäävat aega kuvatakse kohe ka näidikul. Tulemuseks on lühema ajaga alati optimaalselt puhtad ja kuivad nõud. *Ei kehti eelloputuse ja kiirprogrammi puhul.