d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Magnetoola Philips AZ215

21
Boonus

Magnetoola Philips AZ215

Naudi lihtsaid asju elus ja hinda mugavust. Kompaktse ja kaasaskantava Philipsi CD-mängijaga saad nautida oma lemmikmuusikat lihtsasti kasutatavate funktsioonide kaudu.

Lisainfo
Transport tuppa
2 - 5 tp 5 €
Tarne pakiautomaati
2 - 5 tp 2.99 €
Tarne kauplusesse
2 - 5 tp 0 €
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Saadavus kauplustes
  • Kommentaar
  • Lingid

Magnetoola, Philips / CD ja helikassett

Magnetoola, Philips / CD ja helikassett

AZ127/12

64.99 € Norm hind 69.99 €

Kuumakse alates3 €

  • g
  • c

Lisa korvi

CD, CD-R ja CD-RW esitamine
Philips on tuntud selle poolest, et suudab luua paljude saadaolevate plaadivormingutega ühilduvaid seadmeid. Selle helisüsteemiga saad nautida muusikat CD-lt, CD-R-ilt ja CD-RW-lt. CD-RW (vorminguga CD-Rewritable ühilduv) tähendab, et muusikasüsteem suudab esitada nii CD-Recordable (CD-R) kui ka CD-Rewritable (CD-RW) plaate. CD-R-plaatidele saab salvestada ühe korra ja need on esitatavad kõigis audio-CD-mängijates, kuid CD-RW-plaate saab salvestada ja kustutada mitu korda ja esitada vaid ühilduvates audio-CD-mängijates.

CD juhuesitus/kordus muusika kohandatud nautimiseks
Juhuesituse/kordusega saad vältida igavust alati samas järjestuses muusika esitamisel. Lemmiklugude mängijasse laadimise järel pead vaid valima ühe režiimidest – juhuesituse või korduse – et sinu muusika esitataks erinevas järjestuses. Naudi alati erinevat ja ainulaadset muusikaelamust.

Dünaamiline bassivõimendi sügava ja dramaatilise heli jaoks
Dünaamiline bassivõimendi võimendab muusikaelamust, rõhutades muusika bassikomponenti kõigil helitugevustel vaid nupuvajutusega. Väikese helitugevuse korral kaob madalaima sagedusega bassiheli. Selle probleemi kõrvaldamiseks võid lülitada sisse dünaamilise bassivõimendi, et nautida ühtlast heli ka vaikselt muusikat kuulates.

Helisisend kaasaskantavates seadmetes oleva muusika hõlpsaks esitamiseks
Loo hõlpsasti ühendus ning naudi kogu oma kaasaskantavates seadmetes ja arvutis olevat muusikat. Lihtsalt ühenda oma seade Philipsi komplekti helisisendi (3,5 mm) porti. Arvutite puhul tehakse ühendus tavaliselt kõrvaklapiväljundist. Kui ühendus on loodud, saad kogu oma muusikakollektsiooni kuulata otse ülikvaliteetsetest kõlaritest. Philips pakub tõepoolest ju parimat heli!

3 W RMS kogu väljundvõimsus
Selle süsteemi väljundvõimsus on 3 W RMS. RMS tähendab ruutkeskmist, helivõimsust või täpsemalt helivõimendist kõlarisse edastatavat elektrivõimsust, mida väljendatakse vattides. Kõlarisse edastatav elektrivool ja kõlari tundlikkus määrab tekitatava heli võimsuse. Mida suurem on võimsus vattides, seda suurema võimsusega on kõlarist esitatav heli.

20 muusikapala programmeerimine CD-lt
CD programmeeritava esitusfunktsiooniga saad nautida lemmiklugusid just soovitud järjestuses.