Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

 >   > 
Tootekood: 6958265138331

Droon DJI Phantom 4 Pro+ / komplektis 3 akut


Personaalse järelmaksu limiidi nägemiseks logi sisse

Uhiuus DJI Phantomi kaamera 1-tollise 20 MP Exmor R CMOS sensoriga, pikema lennuaja ning nutikamate funktsioonidega.
Phantom 4 Pro kaamera on varustatud 1-tollise 20 MP sensoriga mis on suuteline jäädvustama 60 fps 4K videot ja särivõtteid kuni 14 kaadrit sekundis. Titaanium- ja magneesiumsulamist konstruktsioon muudab selle vastupidavamaks õhutakistuste suhtes ning samuti kergemaks. FlightAutonomy süsteem lisab droonile kaks tagumist kaamerat ja infrapuna sensorid, muutes takistuse tuvastamise 5-suunaliseks ja nende vältimise 4-suunaliseks. Phantom 4 Pro+ komplektis on uus drooni juhtpult, mis on varustatud sisseehitatud 1080p ekraaniga ja pakub kuni 5 tundi aku tööaega. Lisainfo
Toode on saadaval jaekauplustes üksikutes kogustes.

Saadavus kauplustes

  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Saadavus kauplustes
  • Kommentaar 1
  • Lingid

Droon DJI Phantom 4 Pro+ / komplektis 3 akut

Droon DJI Phantom 4 Pro+ / komplektis 3 akut

6958265138331

1999 €

  • g
  • c

Küsi toote saadavust

Sisseehitatud ekraaniga juhtimispult
5,5- tolline 1080p resoultsiooniga ekraan pakub koos drooni kaamerapildiga kuni kaks korda heledamat ülevaadet, kui tavalised nutiseadmed. Integreeritud DJI GO rakendusega saab otse juhtpuldi ekraanilt optimiseerida koheselt riist- ja tarkvara, samuti töödelda sisu ja jagade seda koheselt. 5-tunnine puldi tööaeg muudab Phantom 4 Pro+ drooni komplekti täiuslikuks. Lightbright HD videoedastuse abil toetatakse kahte edastussagedust, mille töökindlus tagab kuni 7-kilomeetrise ühendusraadiuse.

Kaamera
Drooni küljes olev kaamera on disainitud kasutama 1-tollist 20-megapikslilist CMOS sensorit. Spetsiaalselt kujundatud objektiiv koosneb kokku kaheksast elemendist mis on jagatud seitsmesse gruppi. See on esimene DJI kaamera mis kasutab mehhaanilist katikusüsteemi, eemaldades nii viivituse mis võib ilmneda kiiresti liikuvate objektide jäädvustamisel või kiiresti lennates. Võimekas videotöötluse protsessor toetab H.264 4K videopildi salvestamist 60 kaadrit sekundis või H.265 4K videopildi puhul 30 kaadrit sekundis, mõlemad 100 Mbps bitikiirusega. Arenenud sensorid ja töötlusprotsessorid tagavad meeldejäävad kaadrid veelgi detailsemalt.

5-suunaline takistuste tuvastamissüsteem
FlightAutonomyt on täiustatud lisasensoritega, mis on paigutatud drooni tagumisele küljele, lisaks on sensorid veel ees ja külgedel. See võrgustik kasutab kokku viite sensorit mis tuvastavad takistusi lennutrajektooris ning 4-suunalist takistuste vältimise süsteemi, kaitses Phantom 4 Prod erinevate kokkupõrgete eest veelgi enam ning andes lennutajale enesekindlust jäädvustamaks keerulisemaidki võtteid.

Intelligentsed lennurežiimid:
Draw - Draw on täiesti uus tehnoloogia jälgimaks erinevaid orientiire. Sina lihtsalt joonista ekraanile rada ja Phantom 4 Pro liigub mööda kindlaks määratud punkte hoides samal ajal stabiilset kõrgust. Piloodina jääb Sul rohkem aega keskenduda kaamera kontrollimisele ja vingemate kaadrite tabamisele.

ActiveTrack - Phantom 4 Pro tuvastab automaatselt objekte, jälgib ning jäädvustab neid ka liikumise ajal. Kiiresti liikuvate kehade jälgimine võib muutuda väga keeruliseks, kuid arenenud tuvastusalgoritmid muudavad selle lihtsamaks hoides soovitud subjekti alati kaadris. Lisaks tuvastab uus algoritm rohkem subjekte inimestest ja autodest kuni loomadeni. Nende jälgimisel kohandab Phantom 4 Pro ise automaatselt oma lennudünaamikat, muutes jäädvustused sujuvamaks.

TapFly - lenda igasse ekraanil nähtavasse punkti vaid puudutusega. Vajuta soovitud asukohale ekraanil ning droon liigub sujuvalt sinna hoidudes automaatselt erinevatest takistustest.

Return to Home - uuendatud Return to Home režiimis valib Phantom Pro 4 ise parima marsruudi Sinuni naasemiseks sõltuvalt keskkonnast. Lendamise ajal salvestab see oma teekonna ning tuleb signaali kadumisel tagasi Sinu juurde vältides võimalikke takistusi lennutrajektooris.

Gesture Mode - Gesture režiimis on võimalik pildistada suurepäraseid eneseportreesid ka ilma puldita. Arenenud tehnoloogiad lasevad Phantom 4 Prol saada juhiseid Sinu liigutustest. Käte tõstmisel tuvastab droon subjekti ning lukustab selle kaadri keskele. Pildistamiseks tuleb käed välja sirutada ning kolme sekundi pärast tehakse pilt, andes Sulle aega valida sobiv poos või võimaluse panna kõrvale juhtpult.

Lendamisvõimalused:
Lennurežiimid - erinevat tüüpi kaadrid nõuavad erinevaid lennuomadusi ja Phantom Pro 4 pakub neid kolm: P, A ja S. Tüüpide vahel on võimalik valida ka lennu ajal, andes piloodile võimaluse sujuvaks lennuks, lihtsuseks, intelligentseks navigeerimiseks või kiiruseks. P ehk Position režiim, TapFly ja ActiveTrack tagavad takistuste tuvastamise ja positsioneerimise. S ehk Sport režiim lisab lennuomadustele kiirendust ja kiirust, tippkiiruseks kuni 72 km/h. A ehk Atti režiim lülitab välja satelliitide poolt stabiliseerimise ja hoiab Phantom 4 Prod fikseeritud kõrgusel. See on ideaalne režiim kogenenud pilootidele kes soovivad tabada sujuvamad kaadreid. Tripod režiim piirab lennukiirust 7 km/h - drooni juhtimine on lihtsam ja täpsem, muutes selle suurepäraseks valikuks lennates siseruumides. Nii infrapuna- kui ta nägesmissensorid on mõlemad sisselülitatud turvalisemaks lendamiseks.

Kuni 7-kilomeetrine lennuraadius - DJI uus Lightbridge HD videoedastus on suuteline tagama maksimaalse lennukauguse kuni 7 kilomeetri kaugusele. Enne igat lendu leiab see vähimate segajatega sageduse mida kasutada. Kahesageduslik 2.4 GHz ja 5.8 GHz ühendusmeetod tagab kindlama kontrolli drooni üle.

Sensorid - Phantom 4 Pro hõlmab endas kahte kompassmoodulit ja kahte IMU seadet, muutes selle lennuomadused tunduvalt turvalisemaks. Need tagavad stabiilse lennu ja droon töötleb pidevalt mõlemalt vahendilt saadud andmeid. Turvalisemaks ja usalduväärsemaks lennuks filtreerib Phantom 4 Pro kõike seda informatsiooni pidevalt ning loobub koheselt valeinformatsioonist ilma, et see muudaks lennuomadusi.

Intelligentsed akud - professionaalsete kaadrite tabamine sõltub lennuajast. Phantom Pro 4 maksimaalne lennuaeg võib ulatuda kuni 30 minutini, tagades rohkem aega just selle sobiva võtte sooritamiseks. DJI GO 4 rakendus näitab aku taset ja arvutab välja järelejäänud lennuaja. Lisaks annab see aegsasti märku, kui oleks aeg hakata tagasi lendama. Komplektis on kokku 3 akut.