d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Kellraadio Philips AJ4300

17
Boonus

Kellraadio Philips AJ4300

Topeltäratus Sulle ja partnerile tagab päevale meeldiva alguse. FM-jaamahäälestuse abil saate kumbki ärgata oma lemmikraadiosaate peale või kasutada traditsioonilist äratusheli. Sisseehitatud USB-port võimaldab laadida kõiki mobiiliseadmeid.

Lisainfo
Transport tuppa
0 - 3 tp 5 €
Tarne pakiautomaati
0 - 3 tp 2.99 €
Tarne kauplusesse
0 - 3 tp 0 €
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Saadavus kauplustes
  • Kommentaar
  • Lingid

Kellraadio, Philips

Kellraadio, Philips

AJ3551/12

49.99 €

  • g
  • c

Lisa korvi

Ärka lemmikraadiojaama või helisignaali kuuldes
Sea lihtsalt Philipsi kellaraadio äratuskell äratama Sind viimati kuuldud raadiojaamaga või helisignaaliga. Äratusaja kättejõudmisel lülitub Philipsi kellraadio automaatselt valitud raadiojaamale või lülitab sisse helisignaali.

Korda äratust, et veel veidi magada
Sissemagamise vältimiseks on Philipsi kellraadiol tukkumisfunktsioon. Kui äratus kõlab, kuid soovid veel veidi magada, vajuta üks kord äratuse korduse nuppu ja maga edasi. Üheksa minutit hiljem kõlab äratus uuesti. Võid äratuse korduse nuppu iga üheksa minuti järel vajutada või selle lihtsalt välja lülitada.

Topeltäratus äratab Sind ja Sinu partnerit erineval ajal
Philipsi helisüsteemiga saab seadistada kaks äratusaega. Seadke üks aeg enda ja teine oma partneri äratamiseks.

Sujuv äratus äratab Sind meeldivalt
Alusta päeva järk-järgult suureneva helitugevusega äratusega. Tavalised äratushelid võivad olla äratamiseks liiga vaiksed või ehmatavalt valjud. Võid ärgata lemmikmuusika, raadiojaama või helisignaaliga. Sujuva äratuse helitugevus suureneb järk-järgult vaikselt valjuni, äratades Sind ettevaatlikult.

FM-digitaalhäälestus ja jaamad
Digitaalne FM raadio pakub täiendavaid muusikakuulamisvõimalusi Philipsi helisüsteemi kaudu. Leia lihtsalt jaam, mida soovid salvestada, ning vajuta salvestamiseks salvestusnuppu ja hoia seda all. Salvestatud jaamade abil leiad oma lemmikjaama kiirelt, ilma et peaksid iga kord seda käsitsi otsima.

Reguleeritava eredusega ekraan mugavaks vaatamiseks
Philipsi raadio tööaega saab lihtsalt määrata, sisestades digitaaltaimerisse soovitud minutite arvu. Raadio käivitab taimeri automaatselt ja lülitub määratud aja saabudes välja.

USB-liides mis tahes mobiilse seadme laadimiseks
Kõlaril on USB-liides. Seega kui Sinu nutitelefoni aku hakkab kas kodus või teel olles tühjaks saama, saad selle oma kaasaskantava kõlari aku kaudu täis laadida.

Unetaimeriga võid oma lemmikmuusika saatel rahulikult uinuda
Unetaimeriga saate määrata, kui kaua enne magamajäämist soovid valitud muusikat või raadiojaama kuulata. Sea vaid ajapiirang (kuni 1 tund) ja vali raadiojaam, mida soovid uinumise ajal kuulata. Philipsi raadio mängib valitud ajavahemiku jooksul ja lülitub seejärel vaiksesse säästlikku ooterežiimi. Unetaimeriga saad uinuda oma lemmikraadiodiskori saatel, ilma et peaksid lambaid lugema või energia raiskamise pärast muretsema.