Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: 6958265137990

Droon DJI Mavic Pro Fly More Combo

Mavic Pro kompaktne suurus hõlmab endas palju tippklassi lahendusi, mis muudavad selle kõige targemaks DJI drooniks. Seadme südames asub võimekas juhtimissüsteem, uus ühenduvustehnoloogia, mis pakub kuni 7 kilomeetrit lennukaugust*, 5 nägemissensorit ohutuks lendamiseks ja 4K kaamera, mida täiustab kolmeteljeline mehhaaniline stabiliseerimissüsteem. DJI Mavic Pro on pisike, kuid äärmiselt võimekas droon, mis annab Sulle ideaalse võimaluse väljendada muretult ning mugavalt oma loovust - püüa olulised hetked õhust, sest Mavic Proga on taevas Sinu!

Fly More Comboga saad lisaakud, lisapropellerid, laadimiskeskuse, autolaadija, õlakoti ning adapteri akude ühendamiseks akupangaga.


*Takistusteta lennu korral

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Arvustused 1
  • Lingid

Lenda kaugemale
Mavic Pro taskusuuruses juhtpuldi sees on täiesti uus DJI OcuSync ühendustehnoloogia, mis võimaldab kuni 7 kilomeetrit lennukaugust ja kõrglahutuses (720p) pikale distantsile ning täiskõrglahutuses (1080p) lühemale distantsile videopildi voogedastust.

Ei mingeid kokkupõrkeid ega riivamisi
Kaitsmata droonid võivad pikematel vahemaadel lihtsasti põrgata kokku takistustega, seda ka Return to Home funktsioonis, langedes mittesobivalt kõrguselt. Mavic Pro kasutab aga FlightAutonomy tehnoloogiat, mis tuvastab takistusi lennutrajektooris kuni 15 meetri kauguselt. Sattudes takistusele lähedale, möödub droon sellest automaatselt või siis vähendab kiirust kuni hõljuma jäämiseni, vähendades nii oluliselt kokkupõrgete hulka.

Kindel hõljumine
Kui ilma satelliitühenduseta muutuks drooni positsioneerimisvõime kohmakaks ja seade võib hakata kursilt kalduma, siis satelliitide abil positsioneerimine aitab droonil väljas oleval takistusteta alal kindlalt hõljuda. Mavic Pro suudab tänu eesmistele ja alumistele sensoritele hõljuda täpselt ka näiteks siseruumides ilma GPS-ühenduseta.

Püsi õhus kauem
Kuigi Mavic Pro on Phantom 4 suurusest kõigest 1/6, ei tähenda väiksem suurus lühemat lennuaega. Vastupidi - Mavic lendab tunduvalt kauem, kui nii kompaktsest droonist oodata võiks. Tuuletakistuseta sujuva lennu korral on see droon võimeline õhus püsima maksimaalselt kuni 27 minutit. Tänu võimsatele mootoritele võid Sa selle aja jooksul lennata kokku isegi kuni 13 km.

4K ultrakõrglahutuses videokvaliteet
Mavic Proga on võimalik jäädvustada 4K videosid kuni 30 kaadrit sekundis. Kuna kaamera ei kasuta elektroonilist pildistabiliseerimise tehnoloogiat, võid Sa veenduda, et soovitud sisu on just 4K kvaliteedis. Drooni kaamera kasutab ülitäpselt kolmeteljelist gimbal stabiliseerimissüsteemi, hoides objektiivi kindlalt paigal ka suuremate kiirustega.

Filmige nagu professionaal
Fantastiliste kaadrite jäädvustamiseks on Sulle abiks ActiveTrack. See tehnoloogia jälgib vajaminevat Sinu puudutuse peale - määra soovitud inimene või objekt ja Mavic Pro jälitab seda automaatselt. Kui droon lendab õhus ja vaatab Sinu pole, siis foto jäädvustamiseks ei pea tegema muud, kui lehvitama. Mavic Gesture režiimiga saad mugavalt teha enneolematuid eneseportreesid.

Täiuslikult häälestatud juhtimismeetodid
Kui Sa vajad drooni sujuvamat liikumist enne pildistamist või lennates siseruumides, siis on abiks Tripod režiim. Tripod režiimis muutub drooni iga liigutus aeglasemaks ja täpsemaks.

TapFly
Kuna joystickide kasutama õppimine nõuab aega, on algajate pilootide jaoks on tihti suurimaks raskuseks sirgjooneline lendamine, mis muudab ka sujuva pildiga filmimise raskemaks. TapFly annab Sulle võimaluse lihtsalt puudutada sihtpunkti ja Mavic lendab sinna ise, tasakaalustatult. Ja Sul on vabadus kontrollida vaid kaamerat ning jäädvustada meelepäraseid videosid või pilte.

Hoia taset
Püsi automaatselt maapinnast kindlal kõrgusel. Mavic Pro ei satu iial ohtlikult madalale ja hoiab maaga paralleelset joont ka tõusude ja languste korral.

Turvalisemad ja targemad akud
Mavic Pro Intelligent Flight akud tagavad kuni 27-minutilise lennuaja ning võimaluse jälgida aku taset reaalajas kasutades DJI GO rakendust oma nutiseadmes. Lisaks arvutab see automaatselt järelejäänud lennuaja.

Jälgige kõike
DJI GO rakendusega näed Sa kõike seda, mida Mavic Pro näeb. Lisaks veel kõike seda, mida drooni kohta teada soovid - aku tase, asukoht, sihtkoht jpm.