d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Toode pole müügis

55'' Ultra HD LED LCD-teler Hisense

292
Boonus

55 Ultra HD LED LCD-teler Hisense

Järgmise generatsiooni meelelahutusseade on siin! Nautige tõeliselt ümbritsevat ja kino sarnast kogemust, mida täiendavad rikkalikud värvid, detailne pildikvaliteet ja Ultra SMR värskendussagedus. Hisense M7000-seeria telerid on koduse meelelahutuse tippklass, mis lummab teid imeliste võimaluste ja enneolematu kvaliteediga.

Lisainfo
B
 • 1 2 3 4 5

 • Hinda ja kommenteeri
 • Lisa võrdlusse
 • Kirjeldus
 • Spetsifikatsioon
 • Tarvikud
 • Kommentaar 1
 • Lingid
 • Energiamärgis

60 Ultra HD LED LCD-teler Hisense

60'' Ultra HD LED LCD-teler Hisense

H60N5700

A+

749.99 € Norm hind 1499 €

Kuumakse alates25 €

 • g
 • c

Lisa korvi

ULED
ULED tehnoloogia kasutab intelligentseid LED-e, mis toimivad ekraanil toimuvaga dünaamilises kooskõlas, pakkudes märkimisväärset detailsust ning värvide autentsust.

HDR (High Dynamic Range)*
HDR võimaldab värve kuvada tunduvalt rikkalikumalt ja laiema spektriga, tagades heledamad valged ja tumedama, sügavama musta. Muutes pildi dünaamilisemaks, leiab HDR üles detailid ka kõige tumedamates ja heledamates piirkondades, tuues teieni kvaliteedi ja üksikasjad, mida tavalise teleriga ei koge.*

4K Ultra HD
Neli korda tihedamalt piksleid kui Full HD-l. Hisense 4K Ultra HD resolutsioon pakub äärmiselt täpseid, realistlikke, detailseid ning sujuvaid pilte. See on uus standard selguse ja kvaliteedi määramisel.

4K ülesskaleerimine
Sisseehitatud 4K võimekus muudab kõik teie Full HD sisu, sport, teleseriaalid ja filmid, lummavasse ülesskaleeritud ultrakõrglahutuse kvaliteeti.

Hisense Smart TV
Nautige oma kodust meelelahutust just nii, nagu soovite. See on varustatud WiFi, internetilehitseja ja integreeritud rakendustega - ühendage end võimaluste maailmaga ning leidke endale meelepärane sisu.

Ultra hämardus
Avastage Hisense teleriga seni peidetud värve ja detaile. Hisense'i Ultra hämardus toob teieni täiusliku esituse, muutes erinevad alad ekraanil veelgi nüansirohkemaks.

PVR valmidus
Integreeritud PVR TV tarkvaraga saate peatada otseülekandeid või salvestada neid oma USB-seadmele ilma, et peaksite tegema järeleandmisi pildi- või helikvaliteedis.

Anyview Cast
Anyview Castiga saate juhtmevaba võrguühendust kasutades peegeldada teleriekraanile oma mobiilseadmete kuva. Esitlege suurel ekraanil oma pilte, vaadake teleseriaale, videosid, filme või mängige mänge.

Anyview Stream
Anyview Stream annab teile võimaluse WiFi-ühendusega koduvõrgus voogedastada mugavalt ja kiirelt telerisse filme, pilte ja muusikat oma sülearvutist, nutitelefonist või tahvelarvutist.

dbx-tv
dbx-tv Total Technology™ edastab teleri kõlaritest parima võimaliku kvaliteediga heli. Auhinnatud tehnoloogia hõlmab endas Total Sonics™ funktsiooni suurepäraseks selguseks ja dünaamiliseks bassivõimenduseks, Total Volume™ tagab fantastilise tasakaalu erinevatel helitugevustel ning Total Surround™ loob laiema helivälja.


* HDR funktsiooni kasutamine on võimalik vaid kasutades 4K Blu-ray seadmeid või vastava toega sisu esitamisel USB andmekandjalt.

Sarnased tooted

 1. 55 Ultra HD LED LCD-teler Hisense

  55'' Ultra HD LED LCD-teler Hisense

  H55N5700

  B

  559.99 € Norm hind 799.99 €

  Kuumakse alates19 €

  • g
  • c

  Lisa korvi