d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Droon Yuneec Breeze

167
Boonus

Droon Yuneec Breeze


Personaalse järelmaksu limiidi nägemiseks logi sisse

Breeze on just teie jaoks loodud droon. Te saate lihtsa vaevaga teha õhust filmitavaid videosid ja pilte ning seda 4K ultrakõrglahutuse kvaliteedis! Drooni saab juhtida iOS™ või Android™ seadmega kasutades Breeze rakendust. Tehke pilte, kohandage kaameraseadeid või kasutage automaatseid lennurežiime otse oma nutiseadmest. Kui olete valmis saanud sobivad kaadrid, jagage neid silmapilkselt oma sõpradega sotsiaalmeedias.

Lisainfo
Toode on saadaval jaekauplustes üksikutes kogustes.

Saadavus kauplustes

  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Saadavus kauplustes
  • Kommentaar
  • Lingid

Keerulised võtted on nüüd lihtsustatud
Kasutage drooni viite erinevat lennurežiimi sobivate kaadrite jäädvustamiseks. Selfie ja Orbit režiimiga saate loomulikke jäädvustusi näiteks suuremast seltskonnast ja Follow Me režiim aitab teil videopilti püüda teie seiklusi või eredamaid ekstreemspordi trikke. Te saate suurepärast materjali ilma, et peaksite omama suurt lennuoskust drooniga. Lihtsalt nautige ja laske Breeze'l kogu töö teha.

Turvalisus ennekõike
Droonil on optilised lennu- ja infrapuna positsioneerimissensorid, mis võimaldavad seadmel hoida end paigal nii väljas kui ka siseruumides. Te võite lennata rahus ja Breeze ei kaldu kursilt. Lisaks on Breeze'l veel automaatne maandumise- ja return-to-home funktsioon.

Imetlusväärne pildikvaliteet
4K Ultrakõrglahutus ja äärmiselt selge 13-megapiksliline kaamera muudavad Breeze'i sama võimekaks kui kaks korda suuremad droonid. Nautige 720p kõrglahutuses voogedastusi oma lennust teie nutiseadme ekraanilt.

Ühilduvus
Pärast sobivate kaadrite jäädvustamist, laadige need alla või jagage oma sooritust sõpradega läbi sotsiaalmeedia. Valige pilt või video mida soovite jagada ja valige väljund, kuhu soovite selle üles laadida - kiire ja lihtne.

Tõstke oma loovust
Breeze pakub teile võimalust jäädvustada omapäraselt igat hetke, vahet pole kas veedate aega perega, sõpradega või üksi. Breeze'ga on teie käsutuses lõputult võimalusi - mida soovite jäädvustada?