d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Espressomasin GIGA X8 Professional, JURA

2708
Boonus

Espressomasin GIGA X8 Professional, JURA


Personaalse järelmaksu limiidi nägemiseks logi sisse

Suure võimsuse ja elegantse viimistlusega GIGA X8 Professionalil on ainulaadne kiirvalmistuse funktsioon, mis võimaldab valmistada täiusliku kohvi rekordajaga. Optimaalselt tõmmanud kohv segatakse masina sees kuuma veega, täiendava möödavooluklapi abil. Protsessi käigus ei kannata kohvi maitseomadused.

Kui kohv on ületõmmanud, sisaldab lõpptoode rohkem ebameeldivaid happelisi ja mõrusid koostisosi. Tänu kiirvalmistuse funktsioonile ja aega säästvale intuitiivsele kasutamisele sobib GIGA X8 Professional suurepäraselt toitlustusettevõtetesse. Suur veepaak ja kohvipaksusahtel võimaldavad paindlikumat ja mobiilsemat kasutamist.

Lisainfo
Transport tuppa
4 - 7 tp 5 €
Transport maja välisukseni
9 - 11 tp 1 €
 • 1 2 3 4 5

 • Hinda ja kommenteeri
 • Lisa võrdlusse
 • Kirjeldus
 • Spetsifikatsioon
 • Tarvikud
 • Kokkusobivad tooted
 • Kommentaar 1
 • Lingid

Espressomasin GIGA X8c Professional JURA

Espressomasin GIGA X8c Professional JURA

13724

 • g
 • c

Lisa korvi

Tehnoloogia
Kolmas termoplokk tagab masina efektiivseks tööks vajaliku koguse kuuma vett, mis võimaldab valmistada täiuslikku kohvi rekordkiirusel. Kuum vesi lisatakse värskelt tõmmanud kohvile möödavooluklapi abil ning need segatakse masina sees. Kiirvalmistuse funktsiooni saab kohandada konkreetsetele nõuetele. 29 erinevat toodet nagu ka avaekraani saab vajadust mööda või kliendi soove arvestades eraldi programmeerida. Näiteks on võimalik tooteid kasutaja eelistuste järgi ekraanil ümber nimetada ja paigutada. Kaks keraamiliste teradega veskit tagavad kiire, täpse ja ühtlase jahvatuse aastateks ning vähendavad jahvatusaega varasemaga võrreldes 75%.

Puhastamine ja hügieen
Masinat on mugav kasutada ja programmeerida, aga ka väga kerge hooldada. Sisseehitatud loputus-, puhastus- ja katlakivieemaldusprogrammid muudavad masina hooldamise äärmiselt lihtsaks ja tagavad TÜV sertifikaati väärt puhtuse.

Kohandatav
Arvukad lisatarvikud, mille hulka kuuluvad nii tassisoojendi, piimajahuti, kohvipaksu eemaldamise komplekt, vedelikusahtli äravoolu komplekt ja arveldussüsteemi liides kui ka meeldiva välimusega hoiustamis- ja serveerimisvahendid, aitavad luua täpselt Sinu nõudmistele vastava kohvivalmistuslahenduse.

GIGA väärtuse kaitse
JURA ranged kvaliteedistandardid laienevad ka klienditeenindusele. Iga GIGA X8 Professionali kohvimasinaga kaasneb GIGA väärtuse kaitse, mis sisaldab professionaalsete automaatsete kohvimasinate hooldust 25 kuuks või kuni masin on valmistanud 45 000 tassi kohvi. Sellist ainulaadset teeninduspaketti pakub vaid JURA. 9 ja 18 kuu möödudes korraldab meie hooldusmehaanik masinale tasuta hoolduse.