d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

 >   > 
C3OBSIDIANXXL

Tolmuimeja Miele C3 XXL

83
Boonus

Tolmuimeja Miele C3 XXL

Pikenda garantiid 2 aasta võrra
c
c

Personaalse järelmaksu limiidi nägemiseks logi sisse

Soovid mugavalt koristada? Miele töötas kasutusmugavuse suurendamiseks välja nutikad detailid, nagu näiteks praktiline lukustussüsteem, mis kinnitab põrandaotsiku, tolmuimejatoru ja käepideme kindlalt üksteise külge. Tolmuimeja tarvikuid saate vahetada vaid ühe lihtsa nupuvajutusega. Miele tolmuimejad on valmistatud erilise hoolekuse ja pühendumusega, pakkudes suurepärast kvaliteeti ja pikka kasutusiga.

Lisainfo
A
Toode on saadaval jaekauplustes üksikutes kogustes.

Saadavus kauplustes

  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Tarvikud
  • Saadavus kauplustes
  • Kommentaar 1
  • Lingid
  • Energiamärgis

Juhtmekerimissüsteem Comfort vajutusfunktsiooniga
Kõigil Miele põrandatolmuimejatel saab toitejuhtme mugavalt jalglüliti abil sisse kerida ilma, et peaksite ebamugavalt kummardama. Lisaks on C3 varustatud vajutusfunktsiooniga, mis võimaldab kogu toitejuhtme vaid ühe nupuvajutusega sisse kerida.

Praktiline lukustussüsteem - uskumatult turvaline vaid ühe vajutusega
Põrandaotsik, toru ja käepide kinnituvad kindlalt üksteise külge. Kindel ühendus tolmuimejaga, mida saab nupuvajutusega kergelt vabastada näiteks teiste imemistarvikute kinnitamiseks.

Parkimissüsteem seadme hoiule panekuks
Tolmuimejatoru saate kinnitada püsti asetatud seadme mõlemale küljele. Seega on teil võimalus tolmuimejat kergesti transportida, ruumi säästvalt hoiustada ja mugavalt nii paremas kui ka vasakus käes kasutada.

Lihtne käsitsemine ilma ebameeldiva kummardamiseta
Põrandaotsik kinnitub imelihtsalt tolmuimeja tagumise otsa külge täpselt nii, et imitoru on kindlalt ja käepäraselt tööasendis. C3 mootor lülitatakse automaatselt välja ja tüütu kummardamine jääb ära.

Silence'i mürasummutus - vaikse ja rahuliku tolmuimemise tarbeks
Optimeeritud müratasemega mootor ja sisseehitatud mürasummuti muudavad Miele tolmuimeja meeldivalt vaikseks, säilitades väiksema mürataseme juures hea puhastustõhususe. Täiendav mürasummutus Silence-System Plus on eriti vaikne tänu heliisolatsiooniga ümbritsetud mootorile ja optimeeritud müratasemega põrandaotsakule.

Tööraadius suurtele pindadele
Kaabli, imemistoru ja -voolikuga on teie käsutuses eriti suur tööraadius ning te saate ka suuri eluruume ilma pistikupesade vahetuseta mugavalt puhastada.

Metallvardaga käepidemed
Kõigi Miele tolmuimejate käepidemesse on sisse ehitatud peen metallniit, mis toimib piksevardana. Nii ei teki seadme ja kasutaja vahel staatilist elektrit.

Termokaitse - sihipärane funktsioon ülekuumenemise vältimiseks
Kõik Miele tolmuimejad on tänu temperatuuripiirikule kaitstud ülekuumenemise eest. Kui näiteks suuremad tolmuosakesed peaks õhu väljapääsuava ummistama, lülitub mootor kindluse mõttes automaatselt välja. Pärast vigade kõrvaldamist ja mahajahtumist on seade uuesti töövalmis.

Säästab elektrivõrku
Miele tolmuimejad saavutavad valitud töövõimsuse pärast käivitamist sujuvalt. Nii on vooluvõrk kaitstud ülekoormuse eest.

AirClean-Filtersystem
Miele tolmuimejate silmapaistev filtriefekt põhineb mitmeastmelisel filtrisüsteemil. See koosneb innovaatilisest Miele HyCleani tolmukotist, mootori kaitsefiltrist ja Miele heitõhufiltrist. Nende komponentide koosmõju tagab, et rohkem kui 99,9% peentolmust filtreeritakse. Võite kergendatult hingata.