d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Toode pole müügis

7.2 A/V ressiver AVR-X1300W, Denon

208
Boonus

7.2 A/V ressiver AVR-X1300W, Denon

Seitsmekanalilise võimendiga võrguressiiver

Täieliku juhtmevabaduse tagavad WiFi ja Bluetooth ühendused - voogedastage oma lemmikmuusikat internetiraadiost, kasutage Spotify Connecti, AirPlay'd või Bluetoothi, et mängida muusikat otse oma nutiseadmest. Lisaks on telefonid ja tahvelarvutid laetavad-ühendatavad läbi esipaneelil asuva USB. Uuendatud välimusega seade on juhitav Denon 2016 Remote App abil, mis on saadaval nii Android kui iOs seadmetele. Tänu Dolby Atmos ja DTS:X dekoodritele toob Denon AVR-X1300W ressiiver teieni ideaalse ümbritseva heli.

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Kommentaar 1
  • Lingid

Ressiiver Denon AVRX1400H + juhtmevaba multiroom kõlar HEOS 1

Ressiiver Denon AVRX1400H + juhtmevaba multiroom kõlar HEOS 1

AVRX1400HEOS1

599 € Norm hind 798.98 €

Kuumakse alates20 €

  • g
  • c

Lisa korvi

Energiasäästlik 7-kanaline võimendi
Ressiiveri väljundvõimsus igal kanalil on kuni 120W. Et seade sobiks paljude erinevate helisüsteemidega, on lisatud ka sobivus madalama takistusega kõlaritega (kuni 4 oomi). Ökorežiim reguleerib võimendi väljendvõimsust vastavalt helitugevusele, et vähendada energiatarbimist ning vastav näidik laseb tarbimist jälgida otse seadme ekraanilt.

Bluetooth ja WiFi
Stabiilse ja katkematu ühenduse tagab kaheantenniline RF vastuvõtja. Ühendage ressiiver oma koduvõrku läbi Wifi või RJ45 sisendi ja natuke lemmikmuusikat läbi erinevate teenusepakkujate. Lisaks võite valida ükskõik millise žanri tuhandete internetiraadio kanalite vahel. Apple AirPlay annab võimaluse seade lihtsalt ühendada oma iPhone'i, iPadi või iPodi. Uus Denon AVR 2016 Remote rakendus (saadaval nii Androidi kui Apple'i seadmetele) muudab ressiiveri juhtimise oma nutiseadmega võimalikult mugavaks.

Uusim HDMI ühenduvus; HDCP 2.2 ühilduvus; videopildi skaleerimine
Võimsa videoprotsessoriga ressiiver toetab täielikult 4K ultra-kõrgresolutsiooniga 60 Hz videopilti, 3D sisu, HDR ja BT.2020'i ning omab 21:9 suhtega video läbilaskevõimet. Lisaks on seade varustatud 6 HDMI sisendiga, millest üks on mugavalt esipaneelil. Igal HDMI sisendil on täielik HDCP 2.2 tugi, mis tagab igasuguse legaalse 4K resolutsiooniga videopildi edastuse ja ühilduvuse uuema generatsiooni Blu-ray mängijate ning teiste 4K Ultra HD mängijatega.

Audyssey heli kohandamine
Audyssey MultEQ XT lisab võimaluse heli kohandamiseks vastavalt ruumile ning Dynamic EQ ja Dynamic Volume digitaalsignaalitöötluse. Süsteem kohandab teie kõlarid vastavalt ruumi akustikale ning toob kuulajani parima naturaalse ja sujuva heli. Dynamic EQ kasutatavad algoritmid heli töötlemiseks annavad täieliku sagedusvahemiku edasi ka kõige madalama helitugevuse juures ja Dynamic Volume väldib järske helitugevuse muutusi.