d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Toode pole müügis
 >   > 
CHDHS-102-EU

Seikluskaamera HERO Session, GoPro

50% väiksem ja 40% kergem, võrreldes teiste HERO seikluskaameratega, on HERO Session kõige lihtsamini kaasaskantav ja kasutatav GoPro, mis kunagi tehtud. Stiilne ning omapärane disain muudab selle kasutatavaks kõikjal.

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Kommentaar 1
  • Lingid

Seikluskaamera GoPro Hero5 Session

Seikluskaamera GoPro Hero5 Session

CHDHS-501-EU

219.99 € Norm hind 359.99 €

  • g
  • c

Küsi toote saadavust

Professionaalne videokvaliteet
HERO Session toob sinuni hämmastava videokvaliteedi. Jäädvusta kõrge resolutisooniga 1440p30 ja 1080p60 videoid, mis on teravad ja elutruud. Kõrge kaadrisagedusega 720p100 video jäädvustamine tagab eriti sujuva aegluubis videote vaatamise.

Võimas fotode jäädvustaja

HERO lubab sul valida mitme erineva fororežiimi vahel: 8 MP üksikfotod, aegvõttega (0,5 kuni 60 sekundit) fotod ja 10 pilti sekundis sarivõte.

Vastupidav ja veekindel

HERO Session on vastupidav ja veekindel kuni 10m, mis tõttu puudub vajadus eraldi korpuse järele.

Ühe nupuga juhtimine

Üks vajutus nupule lülitab kaamera sisse ja alustab automaatselt jäädvustamist. Teine vajutus lõpetab salvestamise ja lülitab kaamera välja. Nii lihtne see ongi.

Maailma kaasahaaravaim video

HERO Session sisaldab endas SuperView™ tehnoloogiat — GoPro eksklusiivne videorežiim, mis jäädvustab imeliselt lainurk videot. See lubab sul kaadrisse mahutada nii iseennast kui kõike ümbritsevat.

Automaatne halva valgustuse režiim

Lase kaameral mõelda enda eest. Automaatne halva valgustuse režiim muudab kaadrisagedust vastavalt valgusoludele, et tagada optimaalne kvaliteet. See lubab sul liikuda pimedate ja valgete kohtade vahel ilma, et peaksid muutma kaamera seadeid.

Kaks mikrofoni

HERO Session sisaldab endas kahte mikrofoni: üks kaamera ees ja teine taga. Filmides tuulistes oludes või hetkedel kus kiirus on suur, valib kaamera automaatselt paremini sobiva mikrofon, et säilitada opitmaalne helikvaliteet.

Sisseehitatud aku

Aku on kaamerasse sisseehitatud ja pakub täielikult laetud olekus kuni kaks tundi video jäädvustamist. Laadida saab akut USB juhtmega otse läbi arvuti või seinalaadija.

Jäädvusta igast asendist

Automaatne pildi pööramise süsteem kohandub vastavalt kaamera positsioonile.

Sobib kõigi GoPro kinnitustega.

HERO Session sobib kõigi GoPro kinnitustega seega saad seda kasutada olemasolevatega või soetada juurde uusi, et jäädvustada videoid huvitavatest perspektiividest.

Jaga, vaata ja kontrolli videoid läbi sisseehitatud Wi-Fi ja Bluetooth-i

Sisseehitatud Wi-Fi ja Bluetooth ühilduvad allalaetava GoPro rakendusega, mis lubab sul kaamerat juhtida läbi tahvelarvuti või nutitelefoni, vaatada enda jäädvustatud videoid ning jagada neid läbi Instagrami, Twitteri või muu taolise sotsiaalmeediakanali.