Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: SB5000

Välklamp Speedlight SB-5000, Nikon

283
Boonus

Välklamp Speedlight SB-5000, Nikon

Kiire, usaldusväärne, mitmekülgne kiirvälk SB-5000 pakub ainulaadset valgustusvõimsust nii välitööl kui ka stuudios. Raadiosignaalid lasevad töötada 30-meetrise vahemaaga ning võimaldavad keerukaid kaameraväliste ja -siseste seadmete kombinatsioone: nüüd saate töötada igas keskkonnas, kui otsenähtavus on takistatud või ere päiksevalgus on nõrgendanud optilist signaali. Uus sisseehitatud jahutussüsteem võimaldab välgu täisvõimsusel teha rohkem kui 100 kiirvõtet. Ja fotograafidele, kellel pole pildistamisel hetkegi kaotada, pakub kerge kompaktne kiirvälk SB-5000 intuitiivseks kasutamiseks selgeid juhtelemente.

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Kokkusobivad tooted
  • Arvustused
  • Lingid

Juhtmevaba välklambisüsteem Nikon Commander Kit R1C1

Juhtmevaba välklambisüsteem Nikon Commander Kit R1C1

018208048038

729.99 €

Kuumakse alates25 €

  • g
  • c

Lisa korvi

PROFESSIONAALNE KIIRVÄLK ENNEOLEMATU VALGUSTUSVÕIMSUSE JAOKS
SB-5000 on i-TTL kiirvälk, mis ühildub FX- and DX-formaadis digitaalsete üheobjektiiviliste peegelkaameratega ja vastab professionaalide nõudmistele nii välitööl kui ka stuudios. See kiirvälk töötab sünkroonpesa välguseadmena, juhtmevaba käsujuhina või kaugseadmena ja kuulub Nikoni loovvalgustussüsteemi. See on esimene Nikoni kiirvälk, millel on juhtmevaba raadiojuhtimine, mistõttu pole põhi- ja alamseadme vahel vaja otsevaadet ja nii on eredas päikesevalguses pildistamine töökindlam. Kiirvõtete tegemiseks on Nikonil uus sisseehitatud jahutussüsteem, mille abil saab teha rohkem võtteid üksteise järel ja vältida ebavajalikke katkestusi. Lisaks on seadmel juhtnumber 34,5 ja lai FX-formaadis suumivahemik 24–200 mm (14 mm laipaneeliga). Tõhusad juhtnupud ja menüüd tagavad sujuva kasutamise, samas kui kompaktne ja kerge kujundus kindlustab mugava kasutamise kaamera küljes. Kolm valgustusmustrit pakuvad täielikku kontrolli välgu ulatuse üle erinevates pildistamisoludes. Sisseehitatud laipaneel ja peegeldikaart ning kaasasolev hajutamiskuppel avardavad koos Nikoni valikuliste värvifiltritega veelgi teie loomevabadust.

JUHTIMINE NÕUDLIKES OLUDES: RAADIO TEEL JUHITAV TÄIUSTATUD JUHTMEVABA VALGUSTUS

Keerukate pildistamisoludega toimetulekuks loodud SB-5000 toetab täielikult uut raadio teel juhtimise funktsiooni Nikoni loovvalgustussüsteemis. Nüüd saate kasutada üht või mitut välku, kui kasutate välklampi SB-5000 ja juhtmevaba kaugjuhtimiskontrollerit WR-R10. Kiirvälguga SB-5000 saab paindlikult lahendada kaugvalgustuse probleemid ning selle abil saate luua ja juhtida pea kõikvõimalikke välgukombinatsioone, sealhulgas keerukaid mitmeosalisi asetusi. Kui kasutada kiirvälku koos juhtmevaba kaugjuhtimiskontrolleriga WR-R10, on toetatud kuni kuus SB-5000 välguseadme kombinatsiooni. Optiline

ÜHILDUB TÄIELIKULT NIKONI TUNNUSTATUD LOOVVALGUSTUSSÜSTEEMIGA

Välklambi SB-5000 keskmes on Nikoni i-TTL (nutikas objektiivikaudne) välklambi juhtimine, mis võimaldab Nikoni kiirvälkudel jagada olulist säritusteavet loovvalgustussüsteemiga (CLS) ühilduvate digitaalsete üheobjektiiviliste peegelkaameratega. SB-5000 on kas osana täiustatud juhtmevaba valgustuse seadistusest raadio teel juhitav või otsenähtavate optiliste signaalide abil tavapäraselt juhitav. Funktsiooni viimistluste hulka kuulub ka ühtne välklambi juhtimine, mis tõstab süsteemi juhtimise taset. Kui seade on ühendatud kaamera korpusega, saate välklampi SB-5000 juhtida või muuta selle seadeid kaamera menüüst või arvutist, kus on Camera Control Pro 2 tarkvara.juhtimine on samuti täielikult toetatud, seega saab vanemaid kiirvälke mitme välgu puhul endiselt kasutada.

PROFESSIONAALNE KIIRVÄLK PÜSIB PILT PILDI JÄREL LAHEDALT JAHE

Punasest vaibast moelavani – SB-5000 on disainitud pingelistes olukordades kõigutamatult jahedaks jääma. Kiirvõtete tegemiseks on välklambil SB-5000 Nikoni uus kiirvälgu jahutussüsteem – maailma* esimene sisseehitatud temperatuurikontroll kinnitatavate välguseadmete jaoks. Kiirena ja usaldusväärsena teeb see 5-sekundiliste intervallidega 120 võtet või 3-sekundiliste intervallidega 84 võtet. Välgu täisvõimsusel saab teha rohkem kui 100 sarivõtet. Süsteem tõkestab tekkivat soojust välklambi peas, et ennetada selle ülekuumenemist: termokaitse pole kunagi parem olnud.

KOMPAKTNE EHITUS, SELGE JUHTIMINE

SB-5000 on mugavust silmas pidades kujundatud eelkäijast kergemaks ja selle kasutamine on veelgi intuitiivsem. Erinevust märkate niipea, kui kinnitate välklambi SB-5000 oma kaamera külge või panete selle kotti: kompaktne välgukorpus kaalub 420 g. Selge juhtpaneel tagab suure ja hõlpsasti loetava teabeekraani. Pöörlev mitmikvalija ja i-nupp annavad kiire ligipääsu kõige enam kasutatud või isikustatud funktsioonidele: näiteks i-nupp kuvab kohe nimekirjana põhilised välguseaded ühekordse välguga pildistamise või täiustatud juhtmevaba valgustuse jaoks. Nagu eelkäijalgi, saab välklambi SB-5000 pead kallutada kuni 7° alla ja kuni 90° üles ning pöörata horisontaalselt 180° vasakule ja paremale.

Sarnased tooted