Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: 010-01457-11

GPS veokile dezlCam LMT, Garmin

187
Boonus

GPS veokile dezlCam LMT, Garmin

 • Veoauto GPS ja Videoregistraator ühes.
 • Kõik ühes 6-tolline preemium veoauto navigatsioonisüsteem koos sisseehitatud videoregistraatoriga.
 • Detailne Euroopa kaart koos eluaegsete tasuta uuendustega*.
 • Sisseehitatud videoregistraator salvestab pidevalt infot ja salvestab automaatselt failid kokkupõrkel.
 • Veoautojuhile vastavad marsruudid ja huvipunktid.
 • Teekonna hoiatused; silla kõrgused, kaalu piirangud jne.
Lisainfo
 • 1 2 3 4 5

 • Hinda ja arvusta
 • Lisa võrdlusse
 • Kirjeldus
 • Spetsifikatsioon
 • Arvustused
 • Lingid

GPS-seade Garmin dezlCam 785 LMT-D

GPS-seade Garmin dezlCam 785 LMT-D

010-01856-10

529.99 €

Kuumakse alates18 €

 • g
 • c

Lisa korvi

Sisseehitatud videoregistraator
Tänu sisseehitatud videoregistraatorile, mis pidevalt salvestab teekonda jalisafunktsioonidele, mis suurendavad juhi tähelepanu, viib dezlCam navigeerimise uuele tasemele. DezlCam-ile on sisseehitatud kõrg-resolutsiooniga videoregistraator, mis salvestab kogu sinu teekonna. Kui toimub kokkupõrge, tuvastab G-sensor selle koheselt ning salvestab ja lukustab automaatselt faili. GPS salvestab täpselt, kus ja millal ning millisel kiirusel sündmused toimusid. Seadme pööratav objektiiv võimaldab reguleerida kaamera nurga parema salvestamise jaoks vastavalt sellele, kas kinnitad dezlCam tuuleklaasile või armatuurlauale. Video saad taasesitada seadme suurel 6-tollisel ekraanil - ja isegi kuvada kaardil, kus sündmus toimus. Kui soovid, võid isegi vaadata videot hiljem arvutiekraanil. Seadmel on ka foto funktsioon, mis võimaldab sul jäädvustada pilte - saad seadmega isegi autos pildistada kokkupõrke kahjusid. Videode ja piltide säilitamiseks on seadmega kaasas 8 GB microSD ™ kaart (toetab kuni 64GB microSD mälukaarte, soovitav class 4 või kiirem).

Navigeeri enesekindlalt

Tänu detailsetele kaartidele, valjule ja selgele juhendamisele, annab dezlCam marsruudi vastavalt veokaite piirangutele Euroopas. (kaal, pikkus, laius ja ohtlikud materjalid). Sisestage mõõtmed ja koormuse piirangud ning dezlCam juhendab teid vastavalt määratud seadetele. Reisi planeerija võimaldab sul luua mitme vahepunktiga reise ja need salvestada hilisemaks kasutamiseks.

Sisaldab eluaegseid liiklusinfo uuendusi

Kombineeritud toitekaabli/liiklusinfo vastuvõtja annab sinu seadmele liiklusinfo teenuse seadme elueaks. See aitab sul vältida ummikuid ja teetöid. dezlCam hoiatab sind ja pakub ümbersõite. Midagi lisaks pole vaja osta - see on 100 protsenti tasuta liiklusinfo.

Käed-vabad helistamine

Käed-vabad (hands-free) kõnede tegemiseks on dezlCam`le sisse ehitatud Bluetooth juhtmevaba tehnoloogia tugi koos mikrofoni ja kõlaritega. Lihtsalt ühenda oma Bluetooth toega telefon dēzl ning räägi käed-vabalt, keskendudes samal ajal teele. Kõne tegemiseks vali vastav kontakt või number dezlCam puutetundlikult ekraanilt. Kõnede vastuvõtmiseks puuduta dezlCam ekraani ja räägi selle sisse-ehitatud mikrofoni. Eriti mugav on ühe puutega helistada telefoniraamatu kontaktidele või huvipunktidele (hotellid, tanklad jne.).

Leia veoauto teeninduspiirkonnad ja huvipunktid

dezlCam-l on veoauto-spetsiifilised POI-d, et otsida kiirteelt väljapääsud, veoauto peatused, toitlustus, majutus-ja puhkeruumid, teeninduspunktid, rehvi remont ja kaalujaamad. Veoautode parkla teave hõlmab teenuste loetelu, nagu WiFi, dušid ja veoauto kaalud. Täiustatud väljumise teenused annab teada, millised teenused on kättesaadavad eesoleval marsruudil.

Smartphone Link toega

Smartphone Link loob piirideta navigatsiooni võimalused sinu Garmin auto GPSi- ja Android nutitelefoni vahel. See võimaldab seadmetel jagada teavet, näiteks salvestatud ja hiljuti avastatud kohti ja kuhu auto parkisid. Samuti võimaldab kasutatada Garmin dezlCam- le pakutavaid teenuseid, nagu näiteks hetke ilm jne*
Näiteid teenustest:
Saada asukohti/addresse- saada asukohad või aadressid Google Maps ™ abil otse Android nutitelefonist Garmin nüvi seadmesse®.
Kohalik ilmateade - praegune lokaliseeritud ilm, temperatuur ja prognoosid.
* Kasutab mobiilset andmesidet või wifi võrku telefonis.
** Ei ole saadaval kõikides piirkondades.

Toetab juhtmevaba tagurduskaamerat

Ära muretse enam tagurdamise pärast. Lisa oma dezlCam-le BC 30 tagurduskaamera(saadaval eraldi), mis näitab pilti otse sinu navigaatoril. Märka lihtsalt sõidukeid, jalakäijaid või muid takistusi otse oma navi ekraanil, kui tagurdad.

Sisaldab eluaaegseid kaardi uuendusi

Kõik karbis - dezlCam-l on komplektis nüMaps Lifetime ™, mis tähendab, et saad allalaadida uusimad kaardid andmed kohe, kui see muutub kättesaadavaks mygarmin.com-s.

Sisaldab eluaegseid liiklusinfo uuendusi

DezlCam sisaldab liiklusinfo vastuvõtjat, mis annab sinu seadmele liiklusinfo teenuse seadme elueaks. See aitab sul vältida ummikuid ja teetöid. DezlCam hoiatab sind ja pakub ümbersõite. Midagi lisaks pole vaja osta - see on 100 protsenti tasuta liiklusinfo.