d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Kellraadio AJ4800, Philips

21
Boonus

Kellraadio AJ4800, Philips

Philipsi sõbralik kellraadio muudab iga hommiku eriliseks. Selle kellaaja projektsioon töötab igal pinnal: lihtsalt ärgake, avage silmad ja näetegi kellaaega. Iga hommik läheb aina paremaks.

Lisainfo
Transport tuppa
0 - 3 tp 5 €
Tarne pakiautomaati
0 - 3 tp 2.99 €
Tarne kauplusesse
0 - 3 tp 0 €
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Saadavus kauplustes
  • Kommentaar
  • Lingid

Kellraadio AJ4800, Philips

Kellraadio AJ4800, Philips

AJ4800/12

49.99 €

  • g
  • c

Lisa korvi

Aja projekteerimine
Aja projektsiooniga saate kellaaega näidata mis tahes pinnale ja mis tahes suunast. Uuenduslik projektsioonisüsteem tagab, et kellaaeg oleks alati õige asendi ja paigutusega. Erinevalt tavalistest LCD-ekraanidest läbib valgus negatiiv-LCD-ekraani märgatavate moonutusteta. Võimas LED valgustab negatiivset LCD-d, suunates valgust teatud kaugusesse. Täpse läätsega kell suunab kujutise ja isegi reguleerib fookust just nii, nagu soovite. Enam ei pea te kella vaatamiseks püsti tõusma – avage vaid silmad!

Kujutise pööramine ja ümberpööramine
Kujutise pööramine ja ümberpööramine lihtsustab vaatamist.

FM-tuuner

Sisseehitatud FM-tuuneri abil saate iga päev oma lemmiklugusid või uudiseid raadiojaamast nautida. Leidke lihtsalt jaam, mida soovite kuulata.

Digitaalhäälestus ja jaamad

Leidke lihtsalt jaam, mida soovite salvestada, ning selle sageduse salvestamiseks vajutage ja hoidke all salvestusnuppu. Salvestatud raadiojaamadega leiate oma lemmikjaama kiirelt, ilma et peaksite alati käsitsi sagedust otsima.

Suur tagantvalgustusega LCD-ekraan

Tagantvalgustusega LCD-ekraan on hästi nähtav ja lihtsalt kasutatav ka vähese valgusega ning sellelt näete selget ülevaadet olulisest teabest.

Sujuv äratus

Alustage päeva järk-järgult suureneva helitugevusega äratusega. Tavalised äratushelid võivad olla äratamiseks liiga vaiksed või ehmatavalt valjud. Võite ärgata lemmikmuusika, raadiojaama või helisignaaliga. Sujuva äratuse helitugevus suureneb järk-järgult vaikselt valjuni, äratades teid ettevaatlikult.

Unetaimer

Unetaimeriga saate määrata, kui kaua soovite enne magamajäämist valitud muusikat või raadiojaama kuulata. Seadke vaid ajapiirang (kuni 1 tund) ja valige raadiojaam, mida soovite uinumise ajal kuulata. Philipsi raadio mängib valitud ajavahemiku jooksul ja lülitub seejärel vaiksesse säästlikku ooterežiimi. Unetaimeriga saate uinuda oma lemmikraadiodiskori saatel, ilma et peaksite lambaid lugema või energia raiskamise pärast muretsema.

Äratuse kordus

Sissemagamise vältimiseks on Philipsi kellraadiol tukkumisfunktsioon. Kui äratus kõlab, kuid soovite veel veidi magada, vajutage üks kord äratuse korduse nuppu ja magage edasi. Üheksa minutit hiljem kõlab äratus uuesti. Võite äratuse korduse nuppu iga üheksa minuti järel vajutada või selle lihtsalt välja lülitada.

Topeltäratus

Philipsi helisüsteemiga saab seadistada kaks äratusaega. Seadke üks aeg enda ja teine oma partneri äratamiseks.