d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Õmblusmasin 350SE, Bernina

500
Boonus

Õmblusmasin 350SE, Bernina

Pikenda garantiid 2 aasta võrra
c
c

Personaalse järelmaksu limiidi nägemiseks logi sisse

Õmblusmasina Bernina 350SE pilkupüüdva kujunduse on loonud disainer Tula Pink. Imeilus masin lausa kutsub midagi kaunist looma. Lihtne kasutamine, esmaklassiline funktsionaalsus ja tugev konstruktsioon tagavad pikaajalise naudingu masinaga töötamisest – isegi kui alustate lihtsamatest töödest ja lähete üle keerukamatele projektidele.

Lisainfo
Transport tuppa
0 - 3 tp 8 €
Transport maja välisukseni
5 - 7 tp 1 €
Tarne kauplusesse
0 - 3 tp 0 €
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Saadavus kauplustes
  • Kommentaar
  • Lingid

Õmblusmasin 350SE, Bernina

Õmblusmasin 350SE, Bernina

BERNINA350SE

1199.99 €

Kuumakse alates40 €

  • g
  • c

Lisa korvi

Mitmekesine valik õmbluseid
Masinast leiate 20 tarbeõmblust (s.h. peitõmblus, overlokõmblused), 2 automaatset nööpaugõmblust, 52 kaunistuspistet ning 11 teppimispistet. Lisaks kahes erinevas kirjastiilis tähestikku näiteks nimede või mõtteterade kirjutamiseks. Kasutage võimalust pisteid ja tähti omavahel kombineerida ja edaspidiseks kasutamiseks masina mällu salvestada.


Automaatne nööpauguõmblus
Õmblusmasinaga Bernina 350SE õmblete täiuslikud nööpaugud kiirelt ja lihtsalt.
Teie poolt seatud nööpaugu pikkus salvestatakse masina mällu ning te võite sama pikkusega nööpauke õmmelda nii palju kui soovite.


Pistete otsevalimine
Pistete otsevalimise funktsioon võimaldab teil mugavalt pisteid valida. LCD-ekraanilt leiate asjakohase info valitud piste pikkuse ja laiuse kohta, nõela stopp-asendi ning õmbluse õmblemiseks sobiliku presstalla kohta.


Vertikaalne poolisüsteem
Bernina vertikaalne poolisüsteem kindlustab täiuslikud pisted ja niidipinge ning seda on lihtne puhastada.


Kiire ja võimas
Võimas mootor tagab õmbluskiiruse kuni 900 pistet minutis ning tugeva nõelajõu, mis võimaldab vaevata õmmelda mitmeid kihte paksu kangast.


Lihtne nõela niidistamine
Tänu nõelasilma niidistajale säästate aega ja silmi.


Vabakäesüsteem
Õmblusmasina külge kinnitatava põlvekangi abil tõstate ja langetate presstalda vaid põlveliigutusega. Põlvekang on eriti kasulik näiteks suuremõõtmeliste teppimistööde juures.


Komplekti kuuluvad tarvikud
5 pooli, nõelad nr. 70/80/90, universaalne presstald, nööpaugutald, tõmblukutald, peitpistetald, avatud tikkimistald, lapitöötald, teppimistald, ülaltsöötja koos õmbluse suunajaga, karp tarvikutele, abilaud, põlvekang, pedaal, voolujuhe, tekstiilist masinakate, puhastusharjake, õlituub jms.