d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Toode pole müügis

Stereovõimendi Yamaha

162
Boonus

Stereovõimendi Yamaha

Yamaha stereovõimendi on loodud tõeliselt erakordse kvaliteedi saavutamiseks. Kauni välimusega seade on varustatud digitaalsete sisenditega, et saaksid mugavalt ühendada näiteks oma teleri või Blu-Ray mängija.
• ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction tehnoloogia) töötleb helisignaali vähendades oluliselt müra ja muundusi
• 95 W x 2 maksimaalne ja 60 W x 2 RMS väljundvõimsus
• Pure Direct režiim parandab märgatavalt heli puhtust
• Digitaalsisendid koduse meelelahutuse ühendamiseks

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Kommentaar
  • Lingid

Kvaliteetsed komponendid suurepäraseks esituseks
Iga osakese kvaliteet ja nende omavaheline koostöö määrab helikvaliteedi omadused. Yamaha kasutab vaid kõrgeima kvaliteediga komponente, mis on hoolikalt valitud ja testitud, et pakkuda sulle ka kõrgeima kvaliteediga heli.

Pure Direct režiim
Pure Direct paneb helisignaali liikuma mööda kõige lühemat võimalikku teed, et see väldiks erinevaid muundamisi ja segajad. Selle tulemusel kostub sinuni aga tõeliselt puhas heli.

Helitugevuse reguleerimine
A-S301 on esipaneelil varustatud uutmoodi käsitsi seadistatava helitugevuse reguleerimisnupuga, mis kasutab elektroonilist helitugevust parema kvaliteedi saavutamiseks. Eraldiseisvana kõikehõlmavast helitugevusest, saad selle abil kontrollida tasakaalu madal- ja kõrgsagedushelide vahel ning seadistada kõla täielikus vahemikus. See kompenseerib madal- ja kõrgsageduste kadumise inimkõrva loomuliku ehituse tõttu vaiksematel helitugevustel.

Digitaalne helisisend
Digitaalsete helisisenditena on A-S301'e liideste hulgas optiline ja koksiaal-terminal. Optiline on helisignaali saamiseks telerist ja koksiaalühendus Blu-ray mängija ühendamiseks. Heli püsib digitaalsena, mis tähendab puhast ja dünaamilist esitust kogu sinu meelelahutuse nautimiseks. Vaata kaasahaaravate heliefektidega filme, spordisündmusi või naudi kontserte tõeliselt loomuliku heliga.

Ühendusterminalid kahe kõlarisüsteemi jaoks (A, B või A+B)
Võimendiga on võimalik ühenda kaks erinevat kõlaripaari ning vahetada kiirelt esitust nende vahel või isegi sünkroniseerida nende esitus samaaegseks. 4 terminali on võimalik sisse lülitada vaid nupuvajutusega.

Bassikõlari ühendusterminal
Eraldi bassikõlari ühendamine lisab sinu helisüsteemile jõulisust ja kvaliteeti.

Fono ühendusterminal
Selle liidese abil saab ühendada vinüülimängija, et saaksid nautida suurema heliga ka oma vinüüle.

Lihtne kuid elegantne disain
Lisaks köitvale disainile rikastab seda stereovõimendit lihtsasti kasutatav nuppude paneel. Alumiiniumist esimene külg on kauni harjatud viimistlusega.