d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Toode pole müügis

3D 60" Ultra HD LED LCD-teler, LG

541
Boonus

3D 60 Ultra HD LED LCD-teler, LG

Vaadake rikkalikke elutruid värve

60-tolline Ultra HD teler koos webOS 2.0-ga. Heli on kujundanud Harman/Kardon.

• LG Ultra HD teler
• Harman/Kardon helidisain
• LG Smart TV koos webOS 2.0-ga
• Eriti õhuke

Lisainfo
A+
 • 1 2 3 4 5

 • Hinda ja kommenteeri
 • Lisa võrdlusse
 • Kirjeldus
 • Spetsifikatsioon
 • Tarvikud
 • Kommentaar
 • Lingid
 • Energiamärgis

65 Ultra HD LED LCD-teler LG

65'' Ultra HD LED LCD-teler LG

65UJ7507.AEE

A+

1399 € Norm hind 1899 €

Kuumakse alates47 €

 • g
 • c

Lisa korvi

4K-ERALDUSVÕIME

Täiskõrglahutusest neli korda kõrgem ultrakõrglahutus pakub ka lähedalt vaadatuna vaimustavalt täiuslikku selgust ja sügavaid detaile.


4K-KVALITEEDILE ÜLESSKALEERIJA

Nüüd on varasemast rohkem võimalusi 4K nautimiseks. 4K-kvaliteedile ülesskaleerija parandab teleedastuste, filmide ja spordisaadete detaile 4K-eraldusvõimele lähedasele kvaliteedile, tagades perfektse pildi uuel ja põneval viisil.


IPS 4K

LG telerite silmapaistva kõrglahutusega pildi üks saladusi on eridisainiga kuvapaneel. 4K IPS-ekraan edastab tõetruid värve iga nurga alt täiskõrglahutusest neli korda kõrgema eraldusvõimega. 4K IPS-i abil on iga istekoht teie kodus parim.


TÕELINE VÄRVITÄPSUS

4K IPS edastab iga 4K-eraldusvõimega piksli abil algse pildiga võimalikult identseid värve. Vaadake loomutruid värve uskumatult rikkalike värvitoonidega kogu ekraanil.


LAI VAATENURK

4K IPS-paneel tagab erksad värvid kogu ekraani ulatuses ja erinevatest vaatenurkadest vaadatuna. See võimaldab teil nautida elavaid ja erksaid värve oma kodus mis tahes istekohalt.


STABIILNE EKRAAN

IPS-paneelid on stabiilsed, tugevad ja kahjustustele vastupidavamad kui nõrgad konkureerivad paneelid. Selles veendumiseks võite ekraani ise koputada või müksata.


4K 3D+

Maailma kõige mugavam 3D on lisaks ka kõige teravam 3D, mida edastatakse 4K-eraldusvõimega. Tänu neli korda suuremale eraldusvõimele on 3D-pildid oivalisemad ja reaalsemad kui kunagi varem.


ERITI ÕHUKE

Nüüd saate nautida suuremat ja õhemat 4K-eraldusvõimega ekraani. Lõpuks on hämmastav 4K-pilt pakitud õhukesse kesta, et sulanduda sujuvalt teie kodu interjööri.


CINEMA SCREEN DISAIN

Tänu CINEMA SCREENi disainile saate nautida kaasahaaravat vaatamiselamust. Õhukese raamiga CINEMA SCREENi disain toob kinolaadse vaatamiselamuse teile koju kätte.


HELI ON DISAININUD HARMAN/KARDON

Harman/Kardon viib kuulamiskogemuse täiesti uuele tasemele, nii et see on sama kaasahaarav kui vaatamiselamus.


ULTRA SURROUND

ULTRA Surround tagab kvaliteetse kuulamiselamuse, nii et rikkalik heli ümbritseb teid täielikult. Nüüd saate oma 4K-vaatamiselamust maksimeerida.


WEBOS 2.0

LG webOS TV on disainitud silmatorkavalt lihtsaks, nii et selle kasutamise saab vaevata selgeks ning teleri juhtimine on lausa lust. Nüüd pole vaja teha muud kui lõõgastuda, samal ajal kui webOS 2.0 muudab telerivaatamise lihtsamaks kui kunagi varem.


LIHTNE LÜLITUMINE

Lülituge rakenduste ja sisu vahel täiuslikult lihtsa liidese abil. Käivitaja ja reaalajas menüü, mis on igal ajal juurdepääsetavad, muudavad ühelt sisult teisele lülitumise lihtsaks.


SMART SHARE

Pääsete oma lemmiksisule kiiresti juurde ja saate selles navigeerida tänu universaalsele meelelahutuskeskkonnale Smart Share. Leidke arvukalt uusi viise, kuidas edastada nutiseadmetesse salvestatud lemmiksisu suurele ekraanile, et seda saaksid nautida ka sõbrad ja pere.


MAGIC REMOTE'I VALMIDUS

Juhtige oma meelelahutust uuel tasemel kaugjuhtimispuldi mugavusega. Teleri juhtimine on nüüd sama lihtne kui arvutihiire kasutamine. Veedate vähem aega otsides ja rohkem nautides.


4K 60P HEVC

HEVC toetab 4K-videot kiirusega 60 kaadrit sekundis, tagades selge ja häguvaba liikumise. Nüüd saate nautida 4K-kvaliteediga sisu internetipõhise voogedastuse või USB kaudu ilma lisaseadmeteta.


HDMI

HDMI suudab edastada suuri andmehulki ühekorraga. See kaasaegne tehnoloogia toetab koguni 4K-videot kiirusega 60 kaadrit sekundis, mis on 4K-edastuse oodatud standard.