d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Juukselõikusmasin Series 9000, Philips

42
Boonus

Juukselõikusmasin Series 9000, Philips

Pikenda garantiid 2 aasta võrra
c
c

Personaalse järelmaksu limiidi nägemiseks logi sisse

Juukselõikur Series 9000 annab teile täieliku täpsuse ja kontrolli soengu üle. Tänu digitaalselt juhitavale tõmbamisliigutusele, motoriseeritud kammidele, mälufunktsioonile ja võimsale lõikeseadmele on tegu ainsa juukselõikuriga, mis tagab alati oodatud tulemuse.

Lisainfo
Transport tuppa
0 - 3 tp 5 €
Tarne pakiautomaati
0 - 3 tp 2.99 €
Tarne kauplusesse
0 - 3 tp 0 €
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Saadavus kauplustes
  • Kommentaar
  • Lingid

Juukselõikusmasin Series 9000, Philips

Juukselõikusmasin Series 9000, Philips

HC9450/15

99.99 € Norm hind 109.99 €

Kuumakse alates4 €

  • g
  • c

Lisa korvi

Digital Swipe liides
Digital Swipe kasutajaliides annab teile valitud pikkuse kohta täpset tagasisidet. Kasutage nuppe, et teha valik enam kui 400 erineva pikkuseseade vahel. Libistage nupuga kiiresti üle pikkusevalikute või lükake nupp aeglaselt 0,1 mm sammuga edasi.


400 lukustatavat pikkuseseadet
Kasutage Digital Swipe liidest, et valida ja lukustada just täpselt soovitud pikkus - valida saate enam kui 400 pikkuseseade seast vahemikus 1 kuni 42 mm, 1 mm sammuga iga pikkuse vahel. Võite seadet kasutada ka ilma kammita, et piirata vaid 0,5 mm kauguselt.


3 reguleeritavat juuksekammi
Juukselõikuril on 3 reguleeritavat kammi - vahemikus 1 kuni 7 mm, 7 kuni 24 mm ja 24 kuni 42 mm. Lisage seadmele üks kammidest, et valida üks enam kui 400 lukustatavast pikkuseseadest, 1 mm sammug iga pikkuse vahel. Võite seadet kasutada ka ilma kammita, et piirata vaid 0,5 mm kauguselt.


Titaanist lõiketerad
Titaanist täiustatud terad on terasest tugevamad ja tagavad ülima vastupidavuse. Lisaks on terad iseterituvad, et tagada vastupidavus ja täpsus pika aja vältel.


Motoriseeritud kammid
Motoriseeritud pikkuse seadistamise süsteem valib ja lukustab eelistatud pikkuse kerge vaevaga. Mootor paneb kammi tööle ja võimaldab valida pikkuse 0,1 mm täpsusega. See uuenduslik tehnoloogia annab teile kindlustunde, et saate alati lõigata juuksed soovitud pikkuseks ja saavutada alati ühesuguse tulemuse.


Auto Turbo
Turbofunktsioon kiirendab automaatselt kiirust, kui juuksed on tihedamad - nii saavutate täiusliku tulemuse ilma igasuguse vaevata.


DualCut-tehnoloogia
Meie täiustud DualCut-tehnoloogia kombineerib endas kahepoolse teraga lõikeelemendi ja vähese hõõrdumisega tehnoloogia, mis võimaldab edukalt lõigata iga tüüpi juukseid. Uuenduslik lõikeelement võimaldab juukseid lõigata kaks korda kiiremini kui tavapärased Philipsi lõikurid ja tugev terasest kaitse tagab ülima vastupidavuse.