Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: PR655

Tikkimismasin Entrepreneur® PR655, Brother

3746
Boonus

Tikkimismasin Entrepreneur® PR655, Brother

PR655 on ideaalne tikkimismasin neile, kes mõtlevad  oma tikkimisäri loomisest või soovivad juba olemasolevat äri kaasajastada. PR655 leiate kõik Brotheri kodutikkimismasina kasutajasõbralikud omadused ning lisaks väiketootmiseks mõeldud tikkimismasina kiiruse ja kvaliteetse tulemuse.

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Kommentaar
  • Lingid

Tikkimismasin Brother Entrepreneur Pro X PR1050X

Tikkimismasin Brother Entrepreneur Pro X PR1050X

PR1050X

9499.99 €

Kuumakse alates316 €

  • g
  • c

Lisa korvi

Suur tikkimispiirkond (300 x 200 mm)
PR655 suur tikkimisala , silindrikujuline tööpind ja komplekti kuuluvad tikkimisraamid võimaldavad tikkida hulgale erinevatele toodetele: jopedest ja T-särkidest kuni sokkide ja beebirõivasteni.


Kiirus ja professionaalne tulemus
Tänu kuuele nõelale tikite mitmevärvilised tikandid kiirelt ja hõlpsalt. PR655 tikib kiirusega 400-1000 pistet minutis ning nokkmütsidele 400-600 pistet minutis. Ülemise ja alumise niidi lõikur katkestab automaatselt niidid, vabastades teid aeganõudvast tikandi korrastamisest.


Lõpmatud tikandid teie käsutuses
PR655 leiate 24 tikkimismotiivi, 28 fonti, 4 tähestikku (renessanss, lilldekooriga, aplikatsioon, kreeka), monogrammid ja kümme raamikujulist tikandit kaheteistkümne erineva pistega. Tikandi muutmise funktsioon võimaldab teil tikandeid masina LCD-puuteekraanil pöörata kasvõi ühe kraadi kaupa, liigutada, paljundada, suurendada/vähendada, pöörata peegelpildiks ja omavahel kombineerida. Masina 3 USB-liidest annavad mitmeid võimalusi tikkimisfailide viimiseks arvutist tikkimismasinasse või vastupidi. PR655 saate kasutada  .pes, .phc ja .dst laiendiga faile.


Täiustatud HD LCD-puuteekraan tootjalt Sharp®
Täiustatud HD LCD-puuteekraan kuvab teravad ja kristallselged kujutised. Lai vaatenurk võimaldab moonutusteta vaadet pea igast punktist. Reguleerige ekraani eredust sõltuvalt ümbritsevast valgustusest või heledate tikandite, näiteks pitside puhul. Tikkimismasina ülikiire andmetöötlus võimaldab tikandiga tehtavate muudatuste ja tikandi eelvaate silmapilkse ilmumise ekraanile. PR655 parendatud LED-lambid tarbivad varasemast 15% vähem energiat.


LED-osuti perfektseks nõela positsioneerimiseks
LED-osuti võimaldab teil tikandeid paigutada kiiremini ja täpsemini kui kunagi varem. See näitab kangal täpset nõela langemise punkti, muutes tikandi paigutamise hõlpsaks.


Automaatne nõelte niidistamine
Tänu automaatsele nõelte niidistamissüsteemile kulutate vaid mõne sekundi niidi nõelasilmast läbiviimiseks. Lihtsalt vajutage nupule ja niit viiakse läbi nõelasilma.


Täiustatud valgustussüsteem
Tikkimismasina tööpind on efektiivselt sisseehitatud LED-lampide poolt valgustatud.


Silindrikujuline tööpind
PR655 silindrikujuline tööpind muudab hõlpsaks mütside, kandekottide, varrukate, pükste jms. tikkimise.


Mitmekülgsed võimalused
Muutke mitmevärvilised tikandid ühe värviga tikitavaks. Määrake niidimärgi tikkimise asukoht bordüürtikandite tikkimise juures. Looge tikkimismotiividest aplikatsioone. Kasutage traagelduspistet tugikanga põhikanga külge kinnitamiseks.


Kompaktne disain
PR655 kompaktne disain on ideaalne kodu või tikkimistöökoja jaoks ning tikkimismasin on hõlpsalt kantav, et võtta see kaasa laatadele ja messidele.


Arvuti ühendamine kuni nelja tikkimismasinaga
Tootlikkuse suurendamiseks on uue PE-Design 10 tikkimistarkvara (lisana saadaval) abil võimalik arvutiga ühendada kuni neli PR655- või PR1000-seeria tikkimismasinat.


Uus tikkimisraamide sensorsüsteem
PR655 on varustatud uute sensoritega, mis võimaldavad kasutada rohkem erinevaid tikkimisraame, nagu lisana saadaval olevaid ümmargusi raame ning näpitsraame. Näpitsraamid hõlbustavad jalanõude, taskute, kätiste, kinnaste jms. tikkimist.


Komplekti kuuluvad tikkimisraamid
Valige oma tikkimistöö jaoks sobiliku suurusega tikkimisraam nelja erineva komplekti kuuluva raami hulgast: ekstra suur tikkimisraam 300 x 200 mm, suur tikkimisraam 180 x 130 mm, keskmine tikkimisraam 100 x 100 mm, väike tikkimisraam 60 x 40 mm.


Lisana saadaval
• Tarkvara PE-Design tikandite kujundamiseks.
• Mütsiraami komplekt (130 x 60 mm) võimaldab tikkida kiirelt ja hõlpsalt erinevas stiilis nokkmütsidele.
• Silinderraami komplekt. Tikkige silindrikujulistele detailidele, mida tavaliselt on keeruline tikkida. Silinderraami tikkimisala on 90 mm lai ja 80 mm kõrge. Detaili ava peaks olema vähemalt 100 mm diameetriga.
• Tikkimisraam paksudele kangastele (300 x 200 mm) hõlbustab jakkide ja jopede seljaosale tikkimist.
• Abilaud. Masina külge kinnitatav abilaud toetab suuremõõtmelisi ja raskekaalulisi tikkimistöid, nagu voodikatted, ülerõivad jne.
• Näpitsraami komplekt (45 x 24 mm) on mõeldud jalanõude, taskute, kätiste, kinnaste, kottide ja vööde tikkimiseks.
• Näpitsraamid (45 x 24 mm): parem ja vasak 45 kraadise nurgaga raam.
• Bordüürtikandite raami (300 x 100 mm) abil tikite kauneid järjestikuseid motiive ja bordüüre.
• Teppimisraam (200 x 200 mm) on sobilik lapitööde teppimiseks.
• Ümmarguste raamide komplekt sisaldab kolme erineva diameetriga raami: väike (100 mm), keskmine (130 mm) ja suur (160 mm).
• Auktikandi tikkimise komplekt võimaldab masina seada nii tikkima kui ka lõikama. Kujundage vastavad tikandid PE-Design Next ver. 9,2 või PE-Design 10 tikkimistarkvara abil.
• Alus tikkimismasinale, millel on rohkelt ruumi ka tarvikute paigutamiseks.