d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Toode pole müügis

Väline Blu-ray kirjutaja, Samsung

50
Boonus

Väline Blu-ray kirjutaja, Samsung

Ühendage see arvuti või teleri USB-porti ning toiteadapteri pärast pole enam vaja muretseda. Seade kirjutab ja loeb Blu-ray, DVD ning CD-plaate. Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Kommentaar

USB-toide võimaldab seadet liikvel olles kasutada.

Ükskõik, kas istute kohvikus, lennukis või pargipingil – Samsungi õhuke väline Blu-ray kirjutaja on alati kasutusvalmis. See vabastab teid toitekaablitest ja -adapteritest ning Blu-ray kirjutamiseks pole enam vaja kontoris olla. Tänu USB-toitele saate kirjutada maksimaalse kiirusega ka siis, kui ühtegi pistikupesa pole läheduses. Seega ei pea te oma kiirest päevakavast loobuma, sest meie õhuke väline Blu-ray kirjutaja aitab teil graafikus püsida.

 

Kaasaskantav kirjutaja muudab liikumise lihtsamaks.

Me ei loonud Samsungi õhukest välist Blu-ray kirjutajat mitte ainult ootuste ületamiseks, vaid lõime selle nii kompaktseks ja kergeks, kuna teame, et tänapäeva elu on kiire ja liikuv, seades kaasaskantavusele ülikõrgeid nõudmisi. See õhkkerge ja õhuke, kuid samas võimekas Blu-ray- irjutaja on alati valmis täitma ülesandeid sel ajal, kui te ringi liigute.

 

Nautige AV-ühenduvust!

AV-seadmetes – näiteks teleris – saab esitada plaadil olevaid multimeediafaile, ühendades Samsungi välise optilise kettaseadme USB-kaabli kaudu. See võimaldab teil nautida paljut, sealhulgas ka muusika, pildid ja video. Nüüdsest ei ole Samsungi väline optiline kettaseade mitte ainult mälu, vaid ka multimeediavahend!