Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: 50008

Kõrvaklappide ühendus Xbox360 mängukonsoolile Spectrum AudioMixer, Steelseries

15
Boonus

Kõrvaklappide ühendus Xbox360 mängukonsoolile Spectrum AudioMixer, Steelseries

Steelseries Spectrum AudioMixer Xbox360 konsoolile. Kokkuvõtlikult on tegu seadmega, mis teeb pea igast arvutile mõeldud peakomplektist Xbox360 peakomplekti. Lisaks on tegu ka LiveMix mikseriga, mis tasakaalustab mängu ning teises otsas rääkiva inimese heli. Xbox360 puldi külge käival seadmel on nii sissetuleva kui väljamineva heli reguleerimisnupp. Ka LiveMix funktsiooni ja mikrofoni saab sisse-välja lülitada otse seadmelt. Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Arvustused
  • Lingid

Steelseries Spectrum AudioMixer Xbox360 konsoolile. Kokkuvõtlikult on tegu seadmega, mis teeb pea igast arvutile mõeldud peakomplektist Xbox360 peakomplekti. Lisaks on tegu ka LiveMix mikseriga, mis tasakaalustab mängu ning teises otsas rääkiva inimese heli. Xbox360 puldi külge käival seadmel on nii sissetuleva kui väljamineva heli reguleerimisnupp. Ka LiveMix funktsiooni ja mikrofoni saab sisse-välja lülitada otse seadmelt.

Seadme ühendamine näeb välja järgmine:
USB kaabel tuleb ühendada Xbox360 USB-sisendiga.
3,5 mm helijuhe tuleb ühendada televiisori 3,5 mm heliväljundiga.
Seadme enda küljes on vastav ühendusliides, millega see Xbox360 puldi külge ühendatakse.
Peakomplekti 3,5 mm heli- ja mikrofonijuhe ühendatakse seadmega.

Isiklikult olen seadet pool aastat kasutanud ning tooksin välja mõned head argumendid:
• Kui konsooliomanikul on juba varasemast ajast vedelemas mõni arvutile mõeldid peakomplekt, saab ta vähese raha eest konsoolile korraliku mitmikmängu helisüsteemi.
• Isegi juhul kui varasemast ajast mõni vedelema pole jäänud, tuleb Spectrum AudioMixeri ja arvutile mõeldud peakomplekti ostmine kordades odavam kui otse-karbist Xboxile mõeldud stereo-peakomplektid.
• LiveMix funktsioon reguleerib heli automaatselt, seega keegi ei karju sulle kõrva, jääb ära pidev helitugevuse määramine jms.
• Mängu alustades saab kõikvõimalikud helisätted optimaalseks kruttida otse seadmelt.

Mõned miinused:
Kaabli pikkuseks on 3,7 m (juhtme pikkuse kallal ma ei nurise) ning s.h on kaks eri kaablit - üks ühendatakse konsooli ja teine televiisoriga. Seega on tülikas juhet kokku-lahti kerida ning ühendamine võtab veidikene aega. See pole süsteem inimesele, kes tahaks Xbox Live'is kiirelt paar sõna semuga lobiseda, kuna selle ajaga kui oled ühendatud, on semu offline.
• Ühendusliides puldiga. On olnud kordi, kus mikrofon ei saa ühendust. Sel puhul aitab kui seadet puldi külge tugevamini suruda. Seda juhul kui oled valge Xbox360 puldi omanik. Uuemaga pole proovinud.

Arvustuse autor: Mairold