Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Sponsorlus

Eesti suurima koduelektroonika müüjana soovime anda oma panuse ühiskonna arengusse läbi erinevate toetusprojektide. Meie ettevõtte jaoks on noortele parema tuleviku loomine äärmiselt oluline, mistõttu toetame igal aastal Eesti sporti, kultuuri, lastekodusid ja mitmesuguseid heategevuslikke projekte.

 

Eelistame projekte, mis toetavad ettevõtte äritegevust, aitavad positiivselt suurendada Euronicsi brändi tuntust ning on kooskõlas meie eetiliste väärtustega.

 

Toetame eelkõige järgnevaid valdkondi: sport, laste ja noorte tervis ning heaolu, kultuur.

 

Kõikide avalduste puhul hindame projekti sobivust ettevõtte eesmärkidega. Samuti hindame projekti toetamise võimalikkust vastavalt ettevõtte toetustegevuse plaanile ja toetuseks saadaolevatele vahenditele.

 

Avaldusi toetuseks ootame vähemalt kolm kuud enne planeeritava sündmuse toimumist. Suuremahuliste ja pikaajaliste koostööprojektide puhul palume edastada avaldus veelgi varem.

 

Sponsorlusprojekti edastamiseks saatke palun e-kiri aadressile sponsor [at] euronics.ee.

 


 

Euronics toetab:
 

SOS Lasteküla

 

SOS perede seas on väga kõrgelt hinnatud koos tegemine – tehakse süüa, korjatakse talveks marju, koristatakse tuba. Nende tegemiste juures on Euronicsi abi väga oluline, sest see lihtsustab meie perede igapäevatoimetamisi.

Kadi Sumberg, SOS Lasteküla

Mart Seim

 

Tõstmine on spordiala, mis nõuab sportlaselt kiirust, painduvust, koordinatsiooni ja jõudu. Mardi suurusele mehele, kes tõstab iga päev 200-300kg kaaluvat kangi, on see väga suur koormus nii lihastele kui ka liigestele. Oleme äärmiselt tänulikud Euronicsile, kes on võimaldanud Mardil käia soojemas kliimas treenimas ja taastumas.

Alar Seim

Tallinna Linnateater

 

Euronics on Tallinna Linnateatri hea koostööpartner juba aastaid. Nagu mujalgi, ei saa ka teatris tänapäeval läbi ilma tipptasemel tehnoloogiata. Nii on Euronics juba aastaid varustanud Linnateatrit kõikvõimalike teatrile vajalike seadmetega. Tänaseks on sellest kujunenud suurepärane koostöö, mis on igati jätkamist väärt.

 

Raivo Põldmaa, Tallinna Linnateatri direktor