d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Annetamiseks palun Logi sisse

 

Kingime SOS peredele vajalikud kodumasinad

Hea püsiklient!

Iga heategu aitab muuta meie maailma veidi paremaks.

Euronics kutsub sind aitama Eesti SOS Lasteküla lastele väga vajalike kodumasinate soetamisel!

Püsikliendina saad annetada vabalt valitud hulga ostudelt kogutud boonuspunkte SOS Lastekülale kodumasinate soetamiseks. Püsiklientide poolt annetatud boonuspunktidele lisab Euronics omalt poolt võrdses koguses boonuspunkte.

Keila, Põltsamaa ja Narva-Jõesuu SOS lastekülades on 21 peremaja, Tallinnas ja Keilas 2 noortekodu, lisaks toetab SOS lasteküla meie noori mõned aastad ka pooliseseisvas etapis. SOS lastekülades elab 150 last.

Sinu toetus on väga oluline, kuna annab vanemliku hooleta lastele kindlustunde, et nende lapsepõlv on turvaline – neid lapsi on iga päev kodus ootamas SOS ema või SOS perevanemad ning armastav ja lapse arengut toetav kodu.

Annetamiseks peate olema registreerinud püsikliendina  ning sisestanud isikukoodi. Juhul kui te ei ole isikukoodi oma püsikliendiandmetele lisanud, saate seda teha siin. Isikukoodi registreerimine on kasulik ja lisab mugavust ning turvalisust:  Saate kasutada ID-kaarti kliendikaardina, Euronicsi e-poes püsikliendina sisse logida ID-kaardi või Mobiil-ID abil, samuti saate kiirelt ja mugavalt vormistada järelmaksu taotluse.

Annetused on deklareeritavad ja tuludeklaratsiooni täitmisel on annetatud summa soovi korral võimalik maksustatavast tulust maha arvata.

Hiljaaegu said kaks SOS Lasteküla peret Euronicsi püsiklientide boonuspunktide annetuse kampaania toel koguni kolme hädavajaliku kodumasina võrra rikkamaks - igapäevaelu aitavad edaspidi kergemaks ning rõõmsamaks muuta kaks pesumasinat ning pliit.

 

SOS-pered tunnevad siirast rõõmu Euronicsi püsiklientide abiga soetatud uute külmikute üle