Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mullu 3. detsembril möödus 20 aastat päevast, mil Sony tõi Jaapani turule esimese PlayStation mängukonsooli. Järgnev on juba ajalugu – pärast 120 miljoni konsooli müümist jõudis poodidesse PlayStation 2, mida müüdi enam kui 155 miljonit! Sellele järgnes BluRay lugejaga PlayStation 3 ning alates 2013. aastast rõõmustab mängureid kõigi aegade kõige võimsam konsool – PlayStation 4.

 

Märgilise juubeli puhul valmistas Sony 12 300 PlayStation 4 mängukonsooli, mis on võõbatud halliks sarnaselt esimese põlvkonna PlayStationile. Kõige ihaldusväärsema seerianumbriga (00001/12300) konsool leidis omale 15 miljoni jeeni ehk umbes 114 000 euro eest uue omaniku. Saadud raha annetas Sony aga Save The Children Japanile. See on organisatsioon, mis aitab inimesi, kes said mõne aasta taguse maavärina ja hiidlaine tagajärjel kannatada.

 

Laupäeval, 25. aprillil jõuavad Euronicsi ja PlayStation Eesti koostöös enampakkumisele viimased ülimalt ihaldusväärsed 20. aastapäevale pühendatud PlayStation 4 konsoolid. Heategevuslikul oksjonil leitakse uus omanik tervelt kolmele väga haruldasele PlayStationile. Kui soovid toetada Balti Filmi- ja Meediakooli Õpimängude eriala arendamist ning jäädvustada end ajalukku, siis registreeru oksjonile juba täna, sest kohtade arv on piiratud!

 

 

 

 

Registreerumine on lõppenud!

 

 

Kevin Paul T.

Enrico L.

Grigori O.

Hannes S.

Risto R.

Maksim

Gustav K.

Vladimir T.

Marek E.

Jasper F.

Sten K.

Sten T.

Tõnu P.

Gert H.

Martin K.

Krister T.

Kaido K.

Karl Kristian P.

Sergei B.

Veiko R.

Annika L.

Hillar R.

Kevin A.

Markus P.

Raido P.

Rainer B.

Andre J.

Kardo T.

Janek H.

Andrei K.

Märt K.

Saamuel K.

Iisak K.

Peeter R.

Aleksei K.

Rain K.

Mehis M.

Sören Klaus S.

Airi-Margarethe E.

Tauri J.

Hannes N.

Janno V.

Janno S.

Ragnar K.

Robert V.

Diana K.

Signe I.

Janno K.

Kalle K.

Artur P.

Hendrik H.

Edgar A.

Oliver J.

Kert R.

Kaivo L.

Nikolai G.

Madis T.

Madis V.

Kevin T.

Daniell L.

Janno S.

Allan I.

Ly J.

Kerdo K.

Ergo H.

Markku A.

Rasmus L.

Silver S.

Kristjan T.

Jevgeni A.

 

Kes aga eelregistreerumise maha magasid, siis nendega kohtume 25. aprillil kell 11.05 Rocca al Mare Euronicsi poe ees täitmaks kõik vabad kohad, mille omanikud pole end koha peal registreerinud. Kokku saab oksjonil osaleda 80 inimest.

 

 

 

 

Kohtume 25. aprillil Rocca al Mare Euronicsis!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PlayStation Eesti oksjon (25. aprill 2015 kell 12:00)


Reeglid:


1. PlayStation Eesti korraldatav oksjon koostöös Euronics Eestiga (edaspidi ka Oksjon) on avalik üritus, mille läbiviijaks on Alfa-Omega Communications (asukoht Pikk 38 10133,Tallinn; edaspidi Korraldaja). Oksjoni läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik Korraldaja otsused Oksjoni läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Oksjonil osalejatele kohustuslikud. Oksjon leiab aset 25. aprill 2015. Oksjonile saab registreeruda Euronics Eesti kodulehel asuval alamlehel (https://www.euronics.ee/playstation20) vahemikus 10. aprill 2015 - 23. aprill 2015.

2. Oksjonile lähevad 3 (kolm) PlayStation® 20. juubelile pühendatud PS4™ eriväljaannet (edaspidi ka Eripakkumine). Maailmas on saadaval vaid 12 300 ainulaadset PS4 konsooli – tiraaž, mis peegeldab esimese PlayStation mängukonsooli oma.

3. Oksjonil saab eelregistreerumise põhiselt osaleda vaid 70 (seitsekümmend) esimest veebis registreerunut.

4. Kui inimene on veebis eelnevalt registreerunud, aga ei ole ürituse toimumise paigas 25. aprillil 2015 hiljemalt kell 11.00 ennast koha peal registreerunud, loobub ta automaatselt õigusest oksjonil osaleda. Kõik vabad kohad oksjonil täidetakse isikutega, kes on ürituse toimumise paigas personaalselt olemas ning registreeruvad sellele samal päeval alates kella 11.05-st isikut tõendava dokumendi alusel. Kokku saab oksjonil osaleda 80 inimest.

5. Oksjonil osaleja peab olema vähemalt 18-aastane ja Eesti Vabariigi alaline elanik.

6. Pakkumise alghind on 25 eurot. Iga järgnev pakkumine peab ületama eelmist vähemalt 10 euro või täiskordse võrra.

7. Kogu oksjonil saadud raha annetab Korraldaja Balti Filmi- ja Meediakooli õpimängude eriala arendamiseks (http://www.tlu.ee/et/bfm/opetatavad-erialad/magistriope/opimangud).

8. Oksjon lõppeb samal päeval, 25. aprillil 2015.

9. Võidetud toode tuleb Oksjoni võitjal lunastada otse teenusepakkujalt. Kõik rahalised tehingud toimuvad otse Oksjoni võitja ja teenusepakkuja vahel. Korraldaja ei vahenda võitja ja teenusepakkuja vahelist rahalist tehingut.

10. Kõik transpordiga seonduvad ja kohapealsed kulud, mis ei kajastu eripakkumise kirjelduses, tuleb kanda võitjal ise.

11. Oksjoni võitja võidetud toodet ei asendata võitja nõudmisel teist liiki tootega ja toote maksumust ei hüvitata võitjale rahas, välja arvatud juhul, kui toode asendatakse teise samaväärse tootega pakkuja otsusel.

12. Osalejapoolse Oksjoni tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral või muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja ega teenusepakkuja Oksjonil osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

13. Oksjonil ei või osaleda ega ka tooteid võita PlayStation Eesti, Alfa-Omega Communications OÜ, Euronics Eesti ning tooted välja pannud ettevõtete töötajad. Korraldaja nõudmisel peavad võitjad tõestama oma vastavust käesolevatele reeglitele. Kõik vaidlused osapoolte vahel lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

14. Oksjoni Korraldajal on ühepoolne õigus Oksjon katkestada ja lõpetada toodete välja andmine juhul, kui on rikutud reegleid või muudel ettearvamatutel asjaoludel (force majeure), teatades sellest avalikult aadressil www.facebook.com/PSEesti.

15. Pretensioonid ja küsimused seoses Oksjoni korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Korraldaja asukohta märksõnaga "PlayStation Oksjon 2015" või e-kirjana aadressil regina@alfa-omega.ee