Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Paigaldus

Euronics teenindus on abiks ka erinevate kodumasinate paigalduse juures. Teenuse eelduseks on seadme paigaldusvalmidus (st. paigalduspunktis on vee, kanalisatsiooni, andmeside, signaalikaabelduse ja elektrivõrgu ühenduskohad (vastavalt seadme vajadustele); samuti on integreeritava seadme puhul sobiv mööbel juba installeeritud).

 

Paigalduse hinnakiri:
 

MINI PAKETT                                               45.99 € 
Pakett sisaldab toote kojuvedu koos tuppa toomisega ning vana toote äravedu (lahtiühendamiseta).
 

MEDIUM PAKETT                                       65.99 €
Pakett sisaldab toote kojuvedu koos tuppa toomisega, vana toote lahtiühendamist ja äravedu, uue toote paigaldust kestvusega max. 30 min; pakendi äravedu; häälestust ja kasutamisõpetust.

INTEGREERITAVA TEHNIKA PAKETT      85.99 €
Pakett sisaldab toote kojuvedu koos tuppa toomisega, vana toote lahtiühendamist ja äravedu, uue toote paigaldust kestvusega max. 1 h; pakendi äravedu; häälestust ja kasutamisõpetust.

Iga täiendava 30 minuti eest lisandub lisatasu 25 €.
Kolme või enama toote tellimisel rakendub ühekordne lisatasu 50% valitud teenuspaketi hinnast. Paigaldusi teostame ainult tööpäeviti. Paigalduse ja vana toote äraveo teenust ei pakuta väikesaartel.

Pesumasina paigaldus:
Pakendi eemaldamine, olemasolevatesse elektri-, veevõtu- ja äravoolusüsteemidesse ühendamine, paika sättimine ja loodimine, lühike kasutamisõpetus ning pakendi äravedu.

Nõudepesumasina paigaldus:
Pakendi eemaldamine, olemasolevatesse elektri-, veevõtu- ja äravoolusüsteemidesse ühendamine, paika sättimine ja loodimine, lühike kasutamisõpetus ning pakendi äravedu.

Külmiku paigaldus ja uste poolsuste vahetamine:
Pakendi eemaldamine, paika sättimine ja loodimine ning ühendamine olemasolevasse elektrivõrku. Pakendi äravedu.

TV ja Audio-Video häälestus:
Juba paigaldatud ja ühendatud seadmete reguleerimine ja häälestamine.

TV ja Audio-Video paigaldus:
Pakendi eemaldamine, ühendamine, häälestamine ja lühike kasutamisõpetus. Teleri paigaldamine originaaljalale. Vajadusel pakume abi ka suurematel töödel nagu näiteks teleri paigaldamine seinale või lakke (eelneval kokkuleppel).