d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Selleks, et kasutada valitud teenust, peate end turvaliselt sisse logima.
Turvalise sisselogimiseks valige palun kas ID kaart või Mobiil-ID.

Limiidi taotlemine


Järelmaksuga ostude planeerimisel või väikelaenu võtmisel on hea teada oma krediidilimiiti. Nii on võimalik juba enne e-poest ostmist või kauplusesse minekut teada saada, kui suur on Teie võimalik krediidilimiit ning millist makseviisi on Teil antud ajahetkel kõige mõistlikum kasutada.

Limiiti saavad taotleda kõik Euronicsi püsikliendid. Püsikliendiks registreerimine võib toimuda ka samal hetkel limiidi taotlemisega, mis tähendab, et limiiti saavad taotleda kõik Eesti kodanikud või elamisloaga inimesed vanuses 18-75 eluaastat!

Vastus saabub maksimaalselt 15 minutiga ja see edastatakse teie e-mailile või võetakse Teiega ühendust telefoni teel. Puhkepäevadel saadetud taotlustele saadetakse vastused puhkepäevale järgneval tööpäeval.

 

 

 

 

Isikuandmed

*
*
*

Lisaandmed

*
*
*
*

Finantsandmed

*
*
*
*
*
*

Kontaktandmed

Järelmaksutaotluse vastuse saamiseks palume veenduda, et sisestatud kontaktandmed (e-maili aadress ja telefoninumber) oleks korrektsed.

*
*

Soovin järelmaksu pakkumiste infot

Andmete õigsuse kinnitus


Esita taotlus

 

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.