Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Espressomasin JURA A1 Piano Black
  • Espressomasin JURA A1 Piano Black
  • Espressomasin JURA A1 Piano Black
  • Espressomasin JURA A1 Piano Black
  • Espressomasin JURA A1 Piano Black

Espressomasin JURA A1 Piano Black

Tootekood: 15133 Tootja: Jura

Toode pole jaekauplustest saadaval

Kompaktne elegants kohviarmastajatele

Stiilsus, kompaktne disain ja keskendumine konkreetselt mustale kohvile on aspektid, mis tõstavad uue JURA A1 teiste seast esile. Voolujooneline ühe tassi espressomasin pakub kõike, mida kohviarmastaja süda soovib. Sellega valmistad kvaliteetse kohvijoogi, mida üldjuhul suudavad teha vaid parimad baristad. Tänu uuenduslikule impulss-tõmbeprotsessile (P.E.P.®) valmistad ka ristretto ja espresso sama kvaliteediga.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Veski AromaG3 on nüüd kaks korda kiirem ja säilitab kogu aroomi
Selle tulemusena eraldub loomuliku tugevusega täiuslik aroom poole kiirema jahvatusajaga. Nüüd saavad kohviarmastajad nautida puhast ja täiuslikku kohvi väiksema valmistusajaga.

Uuenduslikkuse tipp: P.E.P.® barista kvaliteediga espresso ja ristretto valmistamiseks
JURA on täiustanud lühikeste kohvijookide tõmbeprotsessi. Seetõttu on A1 abil valmistatud joogid täpselt sama hõrgud nagu parimates kohvikutes. Mitmeastmeline veski AromaG3 tagab kohvi optimaalse jahvatuse. Veski jahvatab oad värskelt ja kiiresti, kuid õrnalt, et säilitada aroom. Reguleeritava suurusega tõmbekamber mahutab 6 - 10 grammi ja tagab alati ideaalsed tõmbetingimused. JURA väljaarendatud impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) on muutnud tõmbeaja optimaalseks. Ristretto või espresso valmistamiseks surub masin kuuma vee läbi jahvatatud kohvi lühikeste intervallidega. See protsess toob kohvi maitsenüansid täielikult esile.

Valmista oma kohvijook vähese ajaga
Lihtsustatud juhtpaneel annab maksimaalse naudingu: piisab ühest puudutusest. Masinasse saab püsivalt programmeerida kolm tassi suurust ja valida on kahe kohvikanguse vahel. Automaatne energiasäästurežiim programmeeritava väljalülitusajaga ja patenditud Zero Energy lüliti tagavad energiatõhususe.

Kompaktne elegants kohviarmastajatele
JURA on loonud kohviarmastajatele ja oma esimese kohvimasina ostjatele ideaalse espressomasina - mudeli A1. See mudel on disainitud eesmärgiga olla nii väike kui võimalik ja mahtuda mugavalt kõikjale tänu oma ülikompaktsele disainile. Sellega valmistad ahvatleva kohvi ning tänu impulss-tõmbeprotsessile (P.E.P.®) saad teha ka sama kvaliteediga espressot ja ristretto’t. Kohvi valmistamiseks on vaid tarvis vajutada nupule moodsal puutepaneelil.

Piimakohvi sõpradel soovitame JURA A1 kõrvale soetada JURA piimavahustuskann, mille abil saab valmistada moekaid kohvijooke nagu latte macchiato, cappuccino, aga ka kuuma šokolaadi, chai‘d ja teisi kuumasid või külmasid jooke.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud