Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
A+++
Integreeritav nõudepesumasin Miele (14 nõudekomplekti)
 • Integreeritav nõudepesumasin Miele (14 nõudekomplekti)
 • Integreeritav nõudepesumasin Miele (14 nõudekomplekti)
 • Integreeritav nõudepesumasin Miele (14 nõudekomplekti)
 • Integreeritav nõudepesumasin Miele (14 nõudekomplekti)

Integreeritav nõudepesumasin Miele (14 nõudekomplekti)

Tootekood: G4994SCVI Tootja: Miele
Nõudepesumasinaga kaasa tasuta poole aasta varu Mayeri pesukapsleid

Vaata kõiki kampaaniatooteid

• Eriti säästliku ELi energiatõhususe klassiga A+++
• Peale selle kuni 50 % vähem elektrikulu – soojaveeühendus
• Iga nõu leiab oma koha – “Miele” korvikujundus
• Paindlikkus mis tahes viisil täitmise puhul – 3D-köögiriistasahtel
• AutoOpen- kuivatussüsteem
• Ukse eriti kerge avamine ja sulgemine – ComfortClose

Loe edasi

999.99 € -99 € 1099 €

Kuumakse alates 34 €

34 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 5 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 8 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 12 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  3-6 tp
 • Transport maja välisukseni
  3-6 tp
 • Kauplusest kätte
  24.04.2021

Puhta vee nõudepesumasin veekuluga alates 6,5 l
Miele nõudepesumasinad pesevad ainult puhta veega ja programm Automatic juba alates veekulust 6,5 l – see on tunduvalt vähem kui kraanikausi jagu. Sellega on Miele viimase 30 aastaga vähendanud oma veetarvet 85%. Ka energiakulu langeb uute miinimumideni: Programmiga ECO tarbivad Miele nõudepesumasinad energiat alates 0,83 kWh.

3D-söögiriistasahtel
Söögiriistade hoolduse uus dimension. Uusim innovatsioon söögiriistasahtli leiutajalt. Miele intelligentse 3D-söögiriistasahtli laiust, sügavust ja kõrgust saab muuta ning kohandada kõigile ladustusoludele vastavaks. Nii saate muretult paigutada ja õrnalt puhastada ka suuri söögiriistu, nagu visplid või supikulbid.

AutoOpen-kuivatussüsteem
Optimaalselt kuivatatud nõude jaoks. Pesuprogrammi lõpus avaneb nõudepesumasina uks automaatselt. Ka nõudlikud esemed, nt plastnõud kuivavad optimaalselt. Spetsiaalne õhu juhtimine kaitseb köögipinda niiskuse eest.

Ukse eriti kerge avamine ja sulgemine – ComfortClose
Nautige Miele ukse eriti sujuvat avamist ja sulgemist. Mugav: Uks jääb paigale igasse soovitud asendisse.

Järelejäänud aja näidik
Mahaloenduri indikaator arvutab programmi kestust tahapoole ja näitab, kui kaua valitud programm veel töötab. Nii olete igal ajal nõudepesumasina programmi olekust informeeritud.

Pool kogust
Automaatse täitekoguse tuvastuse abil mõõdab Miele nõudepesumasin automaatselt nõude kogust pesukambris ning kohandab vastavalt vee- ja energiakulu. Tänu sellele automaatfunktsioonile ei peagi te alati ootama, kuni nõudepesumasin musti nõusid täis saab.

Sooja vee ühendus
Igat Miele nõudepesumasinat saab ühendada kuni 60 °C-se soojavee ühendusega. Tänu sellele väheneb voolutarve kuni 50%, programmiaeg kuni 10%. ECO-programmiga väheneb nõudepesumasina energiakulu kuni 0,45 kWh-le.

Vaikne abistaja
Miele nõudepesumasinad pesevad madalal müratasemel eriti vaikselt ja tagavad püsivalt täiuslikud tulemused. Tunduvalt vaiksem kui tavaline jutuajamine.

Lastelukk, kontrollnäidikud
Käepidemesse sisseehitatud lukustussüsteem ei lase näiteks väikestel lastel nõudepesumasinat kogemata sisse lülitada. Hästi nähtavad kontrolltuled annavad teada näiteks seda, kui on vaja lisada soola või loputusainet või kui programm on lõpuni jõudnud.

Comfort-korvikujundus
"Comfort"-korvilahendus sisaldab järgmist lisavarustust: söögiriistasahtel või valikuline söögiriistakorv, korvi käepidemed, reguleeritava kõrgusega ülemine korv, ülakorvis fikseeritud piigirida, alumises korvis "MultiComfort"-ala ja 2 piigirida.

MultiComfort-ala alumises korvis
Optimaalne paigutus iga sööginõu jaoks. Uuele ja ainulaadsele MultiComfort-alale saab kolme ritta asetada eri suuruses (Ø kuni 35 cm) taldrikuid. Sinna saate ruumisäästlikult paigutada ka lõikelaudu, serveerimisaluseid ja õõnsaid anumaid nagu kausse või nisuõlle klaase. Mõningate mudelite puhul saab kogu alakorvi suurte pottide ja pesuesemete jaoks üheks suureks tasapinnaks ümber korraldada.

Reguleeritava kõrvusega ülemine korv
Ruumi optimaalne kasutamine. Kõigil Miele nõudepesumasinatel saab ülemise korvi kõrgust mängleva kergusega reguleerida – ka viltusesse asendisse. Kokku saab seda seada 9 eri asendisse. Nii saate pesuruumi iga kord optimaalselt kasutada.

Puhastusvahend
Optimaalsed tulemused. ReinigerAgent funktsioon sobitab masina töö vastavalt kasutatavale puhastusainele.

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label

Täpsemalt:

A+++Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

237Aastane energiatarbimine.
Aastane energiatarbimine arvutatakse kilovatt-tundides aasta kohta, võttes aluseks 280 tavalist pesemistsüklit külma vee ühenduse korral ning vähese võimsustarbega seisundite energiatarbimise. Tegelik tarbimine oleneb seadme kasutusviisist.

2716
L/annum
Veekulu.
Veekulu arvutatakse liitrites aasta kohta, võttes aluseks 280 tavalist pesemistsüklit. Seadme tegelik veetarbimine oleneb selle kasutusviisist.

AKuivatamistõhususe klass.
Kuivatamistõhususe klass kuvatakse skaalal A-st (kõige tõhusam) kuni G-ni (kõige ebatõhusam).

x 14Mahutavus.
Number näitab kuimitu nõudekomplekti masin mahutab.
„Nõudekomplekt”– ühele inimesele kasutamiseks mõeldud lauanõude, klaaside ja söögiriistade kindlaksmääratud komplekt.

45
dB
Müratase.
Mitte ainult energia säästmine ei aita kaitsta keskkonda, vaid seda aitab teha ka müra vähendamine. Helitaseme muutus 3 dB(A) tähendab tegelikult helitugevuse muutust 2 korda. Näiteks 78 dB (A) helitasemega seade on seega poole vaiksem kui 81 dB (A) helitasemega seade. Helitaset näitav energiamärgis on seega täiendavaks objektiivseks näitajaks, mille alusel toodet valida.