Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Osta sülearvuti ja võida kasvõi iga päev

Loosis osalemiseks osta Euronicsi kauplustest või veebipoest mistahes sülearvuti.

Kampaaniast saavad osa võtta kõik vanad ja uued püsikliendid, kes osalevad pärast sülearvuti ostmist automaatselt loosimises. Kampaaniaperioodil loositakse iga päev välja paar JBL kõrvaklappe, iga nädal üks Segway elektritõukeratas ja kampaania lõppedes loositakse 01.10 välja Nissan Leafi aastane kasutusõigus.

Vaata kõiki sülearvuteid Euronicsi e-poes Kampaania reeglid

Nissan Leaf terveks aastaks

 • Sõiduulatus
  kuni 270 km
 • Elektriautoga võid
  sõita bussiradadel
 • Elmo laadimiskaart
  tasuta kaasa
Tutvu Leafiga lähemalt
 1. Tõukeratas Segway Ninebot ES2

  Sõiduulatus
  kuni 25 km

  Maksimaalne kiirus
  25 km/h

  Vaata e-poest
 2. Kõrvaklapid JBL LIVE 500 BT

  Täielikult
  juhtmevabad

  Aku kestab
  kuni 30 h

  Vaata e-poest

Võitjad

12-18.08

 1. Esmaspäev Ave K
 2. Teisipäev Yulia K
 3. Kolmapäev Aivi M
 4. Neljapäev Edvin B
 5. Reede Pirjo P
 6. Laupäev Irina T
 7. Pühapäev Aili S
 8. Nädala auhind Sofija T

19-25.08

 1. Esmaspäev Tarmo R
 2. Teisipäev Natalia L
 3. Kolmapäev Jüri B
 4. Neljapäev Aleksei K
 5. Reede Vivika P
 6. Laupäev Jaanus M
 7. Pühapäev Ülle L
 8. Nädala auhind Kalev K

26.08-01.09

 1. Esmaspäev Katrina I
 2. Teisipäev Reet K
 3. Kolmapäev Silver F
 4. Neljapäev Marko S
 5. Reede Argo M
 6. Laupäev Risto O
 7. Pühapäev Janek H
 8. Nädala auhind Mari-Liis T

2-8.09

 1. Esmaspäev Aleksandra A
 2. Teisipäev Marko R
 3. Kolmapäev Alar A
 4. Neljapäev Carol S
 5. Reede Siiri Mari S
 6. Laupäev Raigo M
 7. Pühapäev Vladislav K
 8. Nädala auhind Mari S

9-15.09

 1. Esmaspäev Alvar A
 2. Teisipäev Kersti A
 3. Kolmapäev Maaja P
 4. Neljapäev Madis M
 5. Reede Kristjan J
 6. Laupäev Aristo M
 7. Pühapäev Ahti M
 8. Nädala auhind Aune S

16-22.09

 1. Esmaspäev Eve L
 2. Teisipäev Toomas M
 3. Kolmapäev Jelena F
 4. Neljapäev Kadri H
 5. Reede Liivi J
 6. Laupäev Svetlana F
 7. Pühapäev Marttin N
 8. Nädala auhind Anne P

23-30.09

 1. Esmaspäev Üllar K
 2. Teisipäev Alon M
 3. Kolmapäev Anne P
 4. Neljapäev Doris R
 5. Reede Heiki K
 6. Laupäev Kristi T
 7. Pühapäev Kuldar K
 8. Nädala auhind Ragnar L
 9. Esmaspäev Vadim B

Peavõit Nissan Leaf terveks aastaks

Natalja R

Kampaania reeglid

Kinnitatud juhataja otsusega nr 01 kp 08.08.2019

Kampaania „Osta sülearvuti ja võida kasvõi iga päev!“ reeglid

• Kampaania korraldaja on Sandmani Grupi AS (keda esindab korraldaja partneriks olev jaemüügiettevõte) Reg nr. 10040727, asukohaga Laki põik 6, Tallinn.
• Kampaaniast võivad osa võtta kõik Euronicsi püsikliendiks registreerunud füüsilised isikud, k.a kampaania jooksul registreerunud uued Euronicsi püsikliendid, kes on vähemalt 18 aastat vanad. Sõiduauto Nissan Leaf kasutusõiguse puhul peab võitja omama Eestis kehtivat B-kategooria juhiluba (juhtimisõigust).
• Kampaania toimub ajavahemikul 12.08.2019 – 30.09.2019.
• Kampaanias osalemiseks tuleb kampaaniaperioodil püsikliendina osta sülearvuti Eestis asuvast Euronicsi kauplusest või Euronicsi e-poest. Püsikliendi staatuse tuvastab kaupluses müüja, e-poes tuleb kliendil kehtiva püsikliendikontoga sisse logituna ost sooritada ning nõustuda kampaanias osalemise tingimustega.
• Kampaaniaperioodil loositakse:
• Iga päev (loosimised toimuvad 13.08-1.10.2019) sülearvuti soetanud Euronicsi püsiklientide vahel elektrooniliselt, automaatse juhusliku valiku abil välja üks paar kõrvaklappe JBL LIVE 500BT, JBLLIVE500BTBLU (kõrvaklapid).
• Iga 7 päeva (loosimised toimuvad 19.08.2019, 26.08.2019, 02.09.2019, 09.09.2019, 16.09.2019, 23.09.2019, 1.10.2019) järel alates kampaania algusest viimase seitsme päeva jooksul sülearvuti soetanud Euronicsi püsiklientide vahel elektrooniliselt, automaatse juhusliku valiku abil, välja üks elektriline tõukeratas Ninebot Segway ES2, 8719324556873 (tõukeratas). Viimasel loosimisel loositakse auhind välja viimase kaheksa päeva (23.09.2019-30.09.2019) jooksul sülearvuti soetanud Euronicsi püsiklientide vahel elektrooniliselt, automaatse juhusliku valiku abil.
• Kampaania lõppemise järel (loosimine 1.10.2019) kampaaniaperioodi vältel sülearvuti soetanud Euronicsi püsiklientide vahel elektrooniliselt, automaatse juhusliku valiku abil, välja üks Euronicsi disainiga sõiduauto Nissan Leaf 1-aastane kasutusõigus koos ELMO kiirlaadimisjaamade kasutust võimaldava kaardiga (ELMO mahupakett).
• Kokku loositakse kampaaniaperioodil välja 58 auhinda (sealhulgas 50 paari kõrvaklappe, 7 elektritõukeratast ja 1 sõiduauto Nissan Leaf 1- aastane kasutusõigus.) Võidufondi suurus 19 820,23 €.
• Võitjad loositakse välja ostule järgneval tööpäeval kell 12:00 perioodil 13.08-01.10.2019. Võitjate nimed avaldatakse loosimise päeval Euronicsi e-poes (www.euronics.ee/kampaania). Nädalavahetustel aset leidnud loosimiste võitjate nimed avaldatakse järgneval tööpäeval.
• Auhinda ei saa vahetada mõne muu toote või raha vastu.
• Võitjatega võetakse isiklikult ühendust telefoni või e-kirja teel ning täpsustatakse võidu kätteandmise koht ja aeg. Juhul kui korraldaja ei saa võitjaga seitsme päeva jooksul pärast loosimise tulemuste avaldamist ühendust, loositakse 07.10.2019 välja uus võitja. Võitude lunastamise lõpptähtaeg on 14.10.2019.
• Võitja kontaktandmeteks loetakse Euronicsi püsikliendikonto andmeid, millega on võimalik tutvuda ning mida saab muuta Euronicsi e-poes aadressil www.euronics.ee/minu-konto. Kontaktandmete õigsuse eest vastutab kampaanias osaleja.
• Kampaania auhinna vastuvõtmisega annab kampaanias osaleja loa korraldajale kasutada avaldada võitja nime meedias, reklaamides, või muul turunduslikul eesmärgil ilma võitjale selle eest tasu maksmata ja eraldi vastavat kokkulepet sõlmimata.
• Kampaania korraldaja ei vastuta võitjatele/osalejatele auhinna kasutamisel tekkida võivate võimalike kulude ja kahjude eest. Kampaania korraldaja ei vastuta auhinna kasutamisel kolmandatele isikutele tekkida võivate kahjude eest.
• Kampaania korraldaja ei vastuta kampaanias osaleja loosimisest või auhinna kättesaamisest kõrvalejäämise eest, kui kampaanias osaleja on eiranud kampaania tingimusi, esitanud ebatäpseid andmeid, hilinenud auhinna kättesaamisele või juhul kui kampaania Korraldajal ei ole võimalik kampaanias osalejaga kontakti saada e-maili või telefoninumbri teel, mis on märgitud osaleja profiili „Minu Euronics“ jaotuses aadressil www.euronics.ee/minu-konto.
• Võidetud auhind väljastatakse kampaanias osalenud ja võitnud isikule isiklikult või volituse alusel tema esindajale isikut tõendava dokumendi alusel. Võidetud auhindu on võimalik kätte saada vaid Eestis asuvatest Euronicsi kauplustest.
• Võidetud auhind väljastatakse hiljemalt seitsme tööpäeva jooksul alates kättesaamise koha ja aja täpsustamisest ja kinnitamisest kampaania korraldaja poolt.
• Vääramatu jõu korral on korraldajal ühepoolne õigus peatada kampaania ning jätta auhinnad loosimata või võitjatele üle anda, andes sellest teada Euronicsi e-poes aadressil www.euronics.ee.
• Lisainformatsioon telefonil 6 512 222. Pretensioonid tuleb saata kirjalikult klienditeenindus@euronics.ee. Pretensioonidele ja küsimustele vastame esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul.
• Kõik pretensioonid lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppele mitte jõudmise korral lahendatakse erimeelsused Eesti Vabariigis kehtiva õiguse alusel.
• Kampaanias ei saa osaleda Sandmani Grupi AS-i ega sellega seotud ettevõtete töötajad ja/või pereliikmed.

Kampaania „Osta sülearvuti ja võida kasvõi iga päev“ privaatsustingimused

1. Antud privaatsustingimised reguleerivad kampaanias osalenu isikuandmete töötlemist Sandmani Grupi AS (Kampaania korraldaja) ja kontserni kuuluvate (Antista AS, Metaan AS) ja sidusettevõtete (Võru Polar OÜ, Coop Põlva Tarbijate Ühistu) poolt.
2. Isikuandmete vastutav töötleja on Antista AS; registrikood 10508414; aadress Laki põik 6, 12918 Tallinn; telefoni number +372 651 2222; e-post klienditeenindus@euronics.ee .
3. Andmesubjekt on Euronicsi püsiklient, kes klassifitseerub tingimustele ja osaleb kampaanias (edaspidi Kampaanias osaleja).
4. Kampaanias kasutatakse järgmisi isikuandmeid: ees- ja perekonnanimi; isikukood ja/või sünniaeg; telefoni number; e-posti aadress; kodune aadress. Andmed saadakse Euronicsi püsikliendikontol olevatest andmetest.
5. Kampaanias osaleja annab õiguse töödelda tema isikuandmeid selleks, et osaleda loosimises, tuvastada võitjaid, veenduda osaleja vastavuses kampaania tingimustele ning võtta ühendust võitjatega.
6. Kampaanias kogutud isikuandmeid ei edastata kolmandatele osapooltele v.a. kui seadusandlus ei sätesta teisiti.
7. Kampaania korraldaja tagab andmete konfidentsiaalsuse.
8. Nõustudes käesolevate tingimustega Kampaanias osaleja annab loa Kampaania korraldajal kasutada enda ees- ja perekonnanime võitjate teavitamisel Euronicsi veebilehel ja muudel korraldaja poolt valitud meediakanalitel, sotsiaalmeedias jm.
9. Kampaanias osalejal on õigus juurde pääseda enda kohta kogutud infole. Lisaks on Kampaanias osalejal õigus parandada ja kustutada oma isikuandmeid v.a. kui seadusandlus ei sätesta teisiti. Andmete parandamiseks või kustutamiseks palume võtta ühendust kampaania korraldajaga.
10. Kampaanias kogutud andmed hävitatakse 30 päeva pärast kampaania lõppu.
11. Kampaania tingimused on kooskõlas isikuandmete kaitse üldmäärusega (EL) 679/2016, Eesti isikuandmete kaitse seadusega ning muude Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu isikuandmete kaitsmist ja töötlemist reguleerivate õigusaktidega.
12. Kampaanias osalenul on õigus abi saamiseks pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni poole juhul, kui ta leiab, et tema andmeid on kasutatud muudel viisidel, kui on kirjeldatud antud tingimustes.
13. Täiendavad küsimused kampaanias kasutatavate isikuandmete töötlemise kohta palume saata aadressile privaatsus@euronics.ee